Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com

Шевченківські дні в ЗОШ № 10

 

                                                                         Мені ж, мій Боже, на землі

                                                                         Подай любов, сердечний рай!

                                                                         І більш нічого не давай!

                                                                                                   Т.Шевченко

 

            В шкільній бібліотеці загальноосвітньої школи     I-Ш ступеня № 10 Новокаховської міськради  проведено ряд заходів, присвячених 205 річниці від дня народження Т.Г.Шевченка. Він був генієм – це унікальне поєднання рівнозначних здібностей, розвиток яких відбувався паралельно. Геніальний поет, мислитель, художник-академік, актор, декламатор. Крім цього мав ще й великий  співочий дар. Поетична спадщина налічуєи240 творів, а живописна -  1 200 робіт.

 
:nesina  |   |  23
Учень ЗОШ №7«Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні»

Учень ЗОШ №7 став учасником проекту «Шкільна медіація та діалог: стратегії для молодого покоління миротворців в Україні» в м. Миколаєві

 

Булінг…лише нещодавно це слово увійшло в лексикон не лише вчителів, а й дітей та батьків… Що це таке та як з цим боротися? Чи можливо сучасній школі бути без конфліктів і що таке медіація? Як захистити права дитини і що самі діти знають про свої права? Що зробити для того, щоб школа була простором без конфліктів ? На ці та багато інших запитань шукав відповідь учень ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) Лабур Ярослав разом з командою однолітків із Миколаєва, Херсона та Одеси на  4- денному  тренінгу в м. Миколаєві з 04.03 по 07.03.2019 р.

 
:nesina  |   |  19
Думи Кобзаря живуть між нами

Думи Кобзаря живуть між нами

 

                                                                   Живе Кобзар у пам’яті народу,

                                                                       Живуть його слова, і мрії, і думки.

                                                                   Хоч зазнавав великі перешкоди,

                                                              Та спадщина його сягла віки

 

До дня вшанування пам’яті генія світового значення, поета, художника, борця за волю – Тараса Григоровича Шевченка у бібліотеці СЗОШ№8 (директор Оксана Олійник) з учнями 5-х класів була проведена літературно-поетична година "Віч на віч з Тарасом".

 
:nesina  |   |  48
День фінансової грамотності в першій школі

День фінансової грамотності в першій школі

 

 

Яку роль відіграють гроші в житті людини? Наскільки важливий для людей фінансовий успіх? Скільки необхідно грошей, щоб відчувати себе комфортно і незалежно? Як навчитися їх заробляти і витрачати з розумом? У рамках традиційного Global Money Week (Всесвітнього  тижня грошей) для учнів загальноосвітньої школи №1 (директор О.М.Зуйко) 13 березня 2019р. була  організована  низка заходів з фінансової грамотності. 

 
:nesina  |   |  35
Працівники міграційної служи Нової Каховки                  почали інформаційну кампанію серед учнів закладів освіти міста

Працівники міграційної служи Нової Каховки                  почали інформаційну кампанію серед учнів закладів освіти міста

Так, на днях, у Новій Каховці працівники міграційної служби відвідали 8  класи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської  міської ради. Мета зустрічі з учнями - нагадати про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у формі картки для вступу до вишів та реєстрації на ЗНО.

 
:nesina  |   |  33
Весняне свято в НВК №2

Весняне свято в НВК №2

Найменші вихованці і здобувачі освіти початкових класів НВК № 2 (директор Якубова О.О.) привітали найрідніших з чарівним весняним святом.

Заходи у школі неможливі без пісень, запальних танців, видовищних конкурсів і щирих усмішок мам та бабусь.

 

 
:nesina  |   |  32
Шевченківські дні в ЗОШ №7

Шевченківські дні в ЗОШ №7

                         

 

З метою поглиблення знань учнів та вияву поваги і любові до Кобзаревого слова в школі №7 (директор Грішагіна Л.В.) відбулися Шевченківські дні у рамках тижня української мови та літератури.

 
:nesina  |   |  30
Нове вбрання для сцени Корсунської ЗОШ

 

Весна – пора цвітіння, свято 8 Березня – це традиційне свято всіх жінок, свято весни, квітів, добра і подарунків. Справжній святковий настрій напередодні свята відчують учні, вчителі, батьки та гості Корсунської школи. Адже тепер наші заходи і свята будуть проходити в актовій залі з гарно оформленою сценою!

 
:nesina  |   |  29
LEGO – гра по-новому, навчанняпо-іншому   в освітньому просторі НУШ

«LEGO – гра по-новому, навчанняпо-іншому

 в освітньому просторі НУШ»

 

Відповідно плану заходів фонду LEGO Foundation із забезпечення супроводу шкіл, що впроваджують ігрові методи навчання в освітній простір Нової української школи 19 лютого 2019 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 відбувся тренінг для вчителів пілотних шкіл Херсонщини (Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №27, ОЗ СНВК «Академічна гімназія» Скадовської районної ради, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Новокаховської міської ради, Чорнобаївська НВК Білозерської районної ради).

 
:nesina  |   |  36
Переможці у НВК №2

 

Переможці у НВК №2

1 березня 2019 року учні четвертих класів міста взяли участь у конкурсі технічної творчості, що проходив на Станції юних техніків. Діти мандрували різноманітними станціями, виконуючи творчі завдання: виготовили макети автомобілів і літаків, зробили сувеніри й аплікації на основі геометричних фігур тіл і розгорток просторових тіл, показали вміння дизайну. 
Учениця 4-А класу (класовод Парфьонова Г.В.) НВК № 2 (директор Якубова О.О.) Нестеренко Дар'я виявилася найсильнішою серед конкурсантів і посіла І місце.


Також 28 лютого Кірюхін Данило, учень 2 - В класу (класовод Ларцова В.В.) отримав грамоту за творчий підхід в міському конкурсі "Українська революція: уроки та перспективи ". Номінація "Літературний твір "Моя вільна Україна "". 


Вітаємо переможців!

 

 
:nesina  |   |  26

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика