Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com

ОЛІМПІАДА З ГЕОГРАФІЇ

Вітаємо переможців ІІ етапу олімпіади з географії

 
:nesina  |   |  131
ММО вчителів географії, економіки

29 серпня 2016 року на базі ЗОШ № 1 відбулося серпневе засідання міського методичного об`єднання вчителів географії та економіки. Матеріали пропонуємо вашій увазі.

 
:nesina  |   |  165
Тиждень грошей в ЗОШ №6
Тиждень грошей в ЗОШ №6
Гроші… Важко уявити життя сучасної людини без них. Вони наші постійні супутники, навіть тоді, коли про них не думають.
З 14 по 18 березня в ЗОШ №6 (директор Гайсенюк Л.М.) вчителем економіки Іщенко О.А. було проведено заходи в рамках Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей) з метою підвищення обізнаності учнів про важливість фінансової освіти та фінансової інтеграції. 

 
:Svetik  |   |  150
Global Money Week 2016: заощаджуй розумно!
Global Money Week 2016: заощаджуй розумно!
Всесвітній тиждень грошей в Україні святкуватимуть з 14 по 20 березня. Це заходи для дітей та молоді з метою підвищення їхньої обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.
 
:Svetik  |   |  178
Фінансова грамотність
Вхідна діагностика рівня знань з курсу "Фінансова грамотність"
(лист МОН України від 18.09.2015 року №1/9-444)
 
:Svetik  |   |  200
Тиждень географії у Дніпрянській ЗОШ
Для виховання та розвитку пізнавального інтересу, творчих здібностей школярів у процесі навчання існує багато різноманітних засобів, серед яких особливо важливе місце займає позакласна робота з предмету.
З 17 по 21 листопада 2014 р. в Дніпрянській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив ТИЖДЕНЬ ГЕОГРАФІЇ. А проводився він під таким гаслом:
"Якщо не знаю - прочитаю, якщо не вмію – навчусь, в географії успіху обов’язково доб’юсь!"
   

 
:nesina  |   |  659
Матеріали учасника конкурсу "Учитель року - 2014" у номінації "Географія" Легкої Марії Василівни, вчителя географії та фізичної культури, спеціаліста Новокаховського техніко-економічного ліцею
 
:nesina  |   |  871
Матеріали учасника конкурсу
Матеріали учасника конкурсу "Учитель року - 2014" Пуховець Олени Дмитрівни, вчителя географії загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10
 
:nesina  |   |  966
Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення географії у 2010/2011 навчальному році

Географія


    Процес модернізації і реформування сучасної української освіти, що відбувається сьогодні, має забезпечувати рівний доступ до якісної освіти усім категоріям учнів відповідно до їх здібностей, індивідуальних нахилів і потреб. Школа  не тільки надає учням певну суму знань, але і формує у них потребу в безперервному самостійному і творчому підході до оволодіння новими знаннями, створює можливості для самореалізації та самовдосконалення.
Головною особливістю викладання географії у 2010- 2011 навчальному році є створення можливостей її вивчення на профільному рівні.
Важливим етапом роботи вчителя географії у реалізації ідей профільного навчання є детальне ознайомлення зі змістом нових програм та підручників для рівнів стандарту та профільного. Пропонуємо їх перелік у таблиці.

 
:whitewolf  |   |  1460
Інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення економіки у 2010/2011 навчальному році

Економіка


Економічна освіта, її якість та результати – академічні, професійні та життєві – сьогодні є ключовими пунктами розвитку суспільства не тільки в Україні, але й у багатьох країнах світу.
          Із переходом України до ринкової економіки гостро постало питання формування сучасної економічної культури населення, переорієнтації й поглиблення економічної освіти. Актуальним є виховання людини здатної сприймати ринкові перетворення, легко адаптуватися до змін у житті (особливо в умовах світової кризи), вільно оперувати основними економічними поняттями.
      Метою економічної освіти в системі загальної середньої освіти є така підготовка учнів, яка забезпечить їм достатній рівень життєвої компетентності у сфері економічних відносин на рівні держави, родини та окремої людини.
       Зміст шкільного курсу економіки побудовано таким чином, щоб він зміг реалізувати мету і завдання курсу, сформувати базові знання з основ економічної науки, познайомити з основними тенденціями розвитку економіки (науки і господарства) на сучасному етапі отримати спеціалізацію з обраного профілю.
На сьогодні вивчення економіки в школі має забезпечувати:
-    розвиток економічної культури, економічного мислення учнів спрямований на критичний аналіз процесів і результативність діяльності;
-    формування умінь самостійно набувати, засвоювати і застосовувати економічні знання, спостерігати і пояснювати сучасні економічні явища;
-    розширення уявлень про професійну діяльність у сфері економіки, отримання і закріплення  навичок обраного профілю;
-    забезпечення рівня економічної підготовки, що дозволить старшокласникам продовжити навчання на економічних факультетах у вищих навчальних закладах.

 
:whitewolf  |   |  2042

Интересное

Купить телефон киев интернет магазин - мобильные телефоны купить "AVIC".

Меню
Друзі

Архів

Ми Вконтакті! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика