Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Трибуна методиста » Вимоги до методичних розробок педагогів

Вимоги до методичних розробок педагогів
Вимоги
до подання методичних розробок педагогічних працівників закладів освіти на розгляд науково-методичної ради Методичного кабінету Новокаховської міської ради Херсонської області


Гмизіна Н.А.,
завідувач методичним кабінетом
Новокаховської міської ради
Плясецька С.О., методист ММК

      Нові цілі модернізації освітньої галузі спрямовані на розвиток національної системи освіти, що має відповідати викликам часу і потребам особистості, яка здатна реалізувати себе в суспільстві, що постійно змінюється. Особливого значення набуває модернізація шкільної освіти на засадах особистісно зорієнтованої компетентнісної парадигми, яка вимагає від педагогів знань тенденцій інноваційних змін у системі сучасної освіти, розуміння суті педагогічних технологій, знання інтерактивних форм та методів навчання, критеріїв технологічності, створення оптимальної авторської методичної системи, вміння аналізувати й оцінювати свій індивідуальний стиль, розвинутих дидактичних, рефлексивних, діагностичних умінь. 
        Підвищення рівня освіченості педагогів, виховання соціально адаптованої, відповідальної та стратегічно мислячої особистості є основною метою освіти. Тому держава і суспільство підвищили вимоги до педагогічних працівників щодо застосування ними інноваційних педагогічних технологій та методик, реалізації принципів індивідуалізації, диференціації, інтеграції навчання у практичній діяльності, впровадження інтерактивних форм, нових методів і засобів навчання, виховання й управління, тобто таких професійних умінь та навичок, що ґрунтуються на сучасних спеціальних знаннях, критичному мисленні, здатності застосовувати наукові надбання на практиці. 
     Пунктом 5.2 Типового положення про атестацію педагогічних працівників встановлено, що педагогічне звання «вихователь-методист», «вчитель-методист» може присвоюватися педагогам навчально-виховних закладів, які здійснюють науково-методичну і науково-дослідну діяльність, мають власні методичні розробки, які пройшли апробацію та схвалені науково-методичними установами.  
     Методична розробка являє собою посібник для педагога, в якому відображені цілі, засоби, методи і форми викладання тієї чи іншої дисципліни. Всі види методичних розробок мають відповідати навчальним програмам, планам.
Переглянути рекомендації можна ТУТ: СКАЧАТЬ: Vimogi-do-podannya-metodichnih-rozrobok.doc [148,5 Kb]


СКАЧАТЬ: Vimogi-do-podannya-metodichnih-rozrobok.doc [148,5 Kb]
 |  :Svetik  |   |  1062

Интересное

Курсы администрирования windows itacademy.info.

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (14)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика