Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Естетично-розвивальний цикл » Захист Вітчизни » Захист вітчизни для школярів.

Захист вітчизни для школярів.
                                          Захист вітчизни для школярів.

Захист Вітчизни, незалежності і територіальної цілісності України є священним обов'язком кожного її громадянина. Збройні Сили України- необхідна умова забезпечення суверенітету нашої держави, недоторкан-ності її кордонів.
 
 Предмет «Захист Вітчизни» як один з обов'язко-вих державних предметів у вищих і загальноосвітніх навчальних закладах організовується і проводиться на основі Закону України «Цро загальний військовий обов'язок і військову службу» та «Концепції допризовної підго-товки і військово-патріотичного виховання молоді»,схваленої Указом Президента України від 25 жовтня 2002 р. № 948/2002, і є складовою частиною загального процесу підготовки юнаків і дівчат до захисту Вітчизни, служби у Збройних Силах України та інших військо-вих формуваннях.
 
 Предмет «Захист Вітчизни» дає необхідні знання з питань військової служби, охорони здоров'я, цивільної оборони і складається зі вступу і семи розділів: «Військово-історичні, правові та політичні основи захисту Вітчизни», «Загальновійськова підготовка», «Вогневапідготовка», «Тактична підготовка», «Прикладна фізична підготовка», «Основи цивільного захисту» та «Основи медико-санітарної підготовки». В них розгляда-ються теми, що, згідно із затвердженою Міністерством освіти і науки України програмою, вивчаються як окремо юнаками, так і дівчатами і тими юнаками, що не вивча-ють основи військової справи за станом здоров'я або релігійними поглядами.
 
Так, юнаки вивчають перші шість розділів у повному обсязі, а «Основи медико-санітарної підготовки згідно з 9-годинним навчальним планом, що включає набуття основних умінь і навичок з реанімації потерпілих.

 |  :pressa  |   |  789

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика