Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Трибуна методиста » РОБОЧА КНИГА МЕТОДИСТА

РОБОЧА КНИГА МЕТОДИСТА

Робоча книга методиста:

   у збірнику вміщено матеріали, які допоможуть методистам та заступникам директорів з НВР в організації внутрішкільної методичної роботи, підвищення ефективності діяльності методичних установ міста.
 Методичні установи – це та ланка в системі освіти, яка, по суті, є пульсом педагогічного життя конкретного регіону і трансформатором педагогічних ідей у державі.
   Можна з упевненістю стверджувати, що однією з передумов успішної професійної діяльності вчителя є професіоналізм методичних кадрів, тому що саме вони повинні створювати умови для особистісного розвитку педагога. Саме методист має бути лідером професійного розвитку, бути «педагогом педагогів».  З одного боку методист має бути менеджером  фасилітатором, наставником і консультантом.
   З іншого боку, методист - це не посада, а покликання. Він має так організувати свою діяльність, щоб учитель хотів звертатися до нього з питань професійного зростання і міг отримати допомогу з будь-якої освітянської проблеми, яка його хвилює. Методист зобов’язаний розуміти і усвідомлювати реальний стан професійного становлення педагогів, бачити перспективи його розвитку. У свою чергу, професіоналізм методичних кадрів є однією з передумов підвищення ефективності навчально-виховного процесу та профкомпетентності педагогічних кадрів.
   Саме для формування, удосконалення, розвитку знань, професійних компетентностей за всіма напрямами діяльності методиста;  адаптації його підготовки до вимог сучасних освітніх стандартів, підняття його світоглядних позицій на рівень цілісного бачення освітянських проблем  допоможуть матеріали збірки.              

Підготовлено за виданнями:
Постельняк А. І., Половенко О, В. Система на¬вчання працівників районних (міських) методичних ка¬бінетів (центрів) і методичного активу. Самоосвіта мето¬диста: Навч.-метод, посіб. — Кіровоград: 2006.
Старченко К. М. та ін. Технологія управлінської діяльності завідуючого районним (міським) методичним кабінетом: Навч.-метод, посіб. — К., 2001.

Укладач:

Гмизіна Н.А., завідуюча міським методичним кабінетом 

РОБОЧА КНИГА МЕТОДИСТА



СКАЧАТЬ: robo4a_knuga_metodista.docx [606,01 Kb]
 |  :whitewolf  |   |  2641

Интересное

Тема царство растения vektorduha.ru.

Меню




Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика