Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Початкова освіта » Розвиток зв'язного мовлення учнів початкових класів

Розвиток зв'язного мовлення учнів початкових класів
 17 лютого 2014 року на базі ЗОШ №10 відбулося засідання творчої групи вчителів початкових класів (керівник- Шевченко О.М.) "Робота з обдарованими учнями на уроках з української мови"

"Мова – це віконця, через які дитина бачить світ”.
В.Сухомлинський

     З приходом дитини до школи функції мовлення розширюються. Вона стає засобом засвоєння і передачі знань, формування особистості. Крім того в школі доводиться давати розгорнуті відповіді, зв’язно висловлюватись. І, що найскладніше треба вміти висловлювати свої думки в письмовій формі. Зазначені вміння стають для школяра життєво необхідними, ї їх формування є основною метою початкового курсу рідної мови, зокрема такої його складової, як розвиток мовлення.
    Розвиток зв’язного мовлення на уроках української мови – це робота, щоб учні оволоділи мовними нормами, а також висловлювали свої думки в усній і писемній формі, користуючись потрібними мовними засобами у відповідності до мети, змісту і умов спілкування. За умови спеціально організованого систематичного навчання молодші школярі не тільки вчаться правильно розмовляти, але й самостійно творити мовні завдання, правильно висловлювати думки, спостереження.
     З розвитком мовлення тісно і органічно пов’язане насамперед питання інтелектуального розвитку особистості. Якби дитина, навчаючись говорити змалку, розвиваючи своє мовлення в сім’ї, дитячому садку, оволодіваючи мовою в школі, постійно чула правильну, літературно-нормативну вимову, просто відпала б проблема неграмотності.Саме ці важливі проблеми були розглянуті на третьому засіданні творчої групи.    
     Матеріали засідання додаються.

Методист Методичного кабінету Плясецька С.О.
 
СКАЧАТЬ: zasdannya-3-17.02.14.doc [379 Kb]
 |  :Svetik  |   |  1555

Интересное

Магазины мебели www.kult-mebeli.com.ua.

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика