Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Обдарованість 2019

Обдарованість 2019

У Новій Каховці  проведена 18 урочиста церемонія вручення відзнак найобдарованіших та найталановитіших дітей –  відмінників-претендентів  на медаль, переможців Міжнародних, Всеукраїнських, обласних олімпіад з базових дисциплін, спортивних змагань, інтелектуальних та творчих конкурсів та педагогів-наставників.

      Нова Каховка – розмаїття талантів  минулого і сповнене високих устремлінь прийдешнє. Обдаровані юнаки та дівчата – це майбутнє нашої країни,її гордість, її надія.

     Урочисто і по-родинному тепло привітали  ведучі присутніх у залі  учнів закладів загальної середньої, вихованців закладів позашкільної освіти, педагогів-наставників, гостей та  керівників закладів загальної середньої освіти на 18 щорічному  святі «Обдаровані діти  - місту Нова Каховка» .

           Нагороди отримали 100  учнів  та 11 педагогів – наставників.

Учительській громаді Нової Каховки  є ким пишатись: з року в рік вихованці  закладів освіти  радують своїх наставників високими результатами на Всеукраїнських, обласних   олімпіадах з базових дисциплін, спортивних змаганнях, інтелектуальних та творчих конкурсах.

Розпочалося  свята з привітань   міського голови Володимира Івановича Коваленка та вручення відзнак  випускникам-претендентам на медаль в номінації «Кращий випускник року»:

 

1.

Мохаммад Акбар Аріана Шах Джахан, учениця 11 класу  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 1

2.

Король Анна,  учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2»

3.

Лисак Михайло,  учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2»

4.

Мар’янський Артем,  учень 11 класунавчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2», призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

5.

Романюк Марк, учень 11 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2»,  призер   обласного етапу 19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

6.

Шаміна Єлизавета,  учениця 11 класу  навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2»

7.

Лавренова Юлія,  учениця  11 класу навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів № 2» Новокаховської міської ради Херсонської області

8.

Гладишенко Сергій, учень 11 класу  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів

№ 4

9.

Чачарська Еліна, учениця 11 класу  учениця загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5

10.

Богинська Аліна,  учениця 11 класу  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5

11.

Шевченко Марія,  учениця  11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 5

12.

Анастюк Вадим, учень 11 класу  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7

13.

Гузій  Олександра,   учениця 11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7

14.

Кулакевич  Тетяна,   учениця 11 класу  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 7 

15.

Максимчук  Анастасія,   учениця 11 класу  загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 7 

16.

Партус  Аліна,  учениця 11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів           № 7 

17.

Аннас Юлія,  учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 8

18.

Беседіна Анастасія,  учениця 11 класу   Новокаховської гімназії

19.

Пісня Тетяна,  учениця 11 класу  Новокаховської гімназії  

20.

Пуделко Ірина,  учениця 11 класу  Новокаховської гімназії

21.

Геращенко Катерина,  учениця  11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 10 

22.

Мішакова Поліна,  учениця  11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 10,   призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

23.

Нікулін Ростислав,  учень  11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 10 

24.

Тарабанова Юлія,  учениця 11 класу загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів  № 10 

25.

Лисенко Юлія,  учениця 11 класу Новокаховського техніко-економічного ліцею

 

Радник  міського голови Мерзлов Вадим Миколайович привітав  та вручив відзнаки 15  учнів закладів освіти міста, які в 2018-2019 навчальному році  посіли  призові місця в обласному  етапі 19 Міжнародного  конкурсу імені Петра Яцика,  Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін;  з них Панчеко Вероніка, учениця 10 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 стала призером, Левочко Антон, учень 9 класу  техніко-економічного ліцею та  Кікнадзе Артем, учень 8 класу Маслівської загальноосвітньої школи  - учасниками фінального етапу Всеукраїнських  учнівських олімпіад. 

 

1.

Панченко Вероніка, учениця 11 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1, переможець  обласного  та  призер  Всеукраїнського  етапу олімпіади з екології,  призер  обласного етапу конкурсу – захисту науково-дослідницьких робіт в рамках Малої академії наук України

2.

Левочко Антон, учень 9 класу техніко-економічного ліцею, переможець обласного та учасник Всеукраїнського етапу олімпіади з інформатики

3.

Кікнадзе Артем, учень 8 класу Маслівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, переможець обласного та  учасник Всеукраїнського  етапу олімпіади з інформаційних технологій

4.

Яценко Марія, учениця 9 класу Новокаховської гімназії, призер обласного етапу  Всеукраїнської олімпіади з англійської мови,  вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»,  обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таврійський барвограй»,  призер обласної виставки з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

5.

Саніна Яна, учениця 11 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, призер  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

6.

Гурський Юрій, учень 11 класу  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1, призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

7.

Горбачова Лілія,  учениця 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, призер  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з російської  мови

8.

Івженко Гліб,  учень 11 класу техніко-економічного ліцею, призер  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

9.

Обелець Вероніка,  учениця 10 класу техніко-економічного ліцею,  призер  обласних  етапів Всеукраїнських  олімпіад  з хімії та біології

10.

Горбачов Дмитро, учень 11 класу   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  №1, призер обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

11.

Байбула Кирило,  учень   10 класу техніко-економічного ліцею,  призер  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

12.

Крупчак  Євген,    учень 10 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, призер  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики

13.

Нестеренко Катерина,  учениця 5 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №5,  призер   обласного етапу 19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

14.

Грицина Вікторія, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ  ступенів №5, переможець  обласного етапу      І  Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» 

 

Начальник відділу культури і туризму Зарудна Наталія Сергіївна  привітала  переможців Міжнародних, Всеукраїнських , регіональних, обласних  творчих конкурсів в номінації «Талант року» :

1.

Народний  ансамбль сучасної хореографії «Божа коровка», переможець Всеукраїнського благодійного конкурсу багатожанрового фестивалю – конкурсу,  відкритого фестивалю хореографічного мистецтва,  обласного  огляду – конкурсу художньої творчості  «Таврійський барвограй»

2.

 

Вокальний ансамбль  «Перлини майбутнього», переможець  18  Міжнародного фестивалю – конкурсу «Барвиста осінь» в рамках проекту «Квітуча Україна»,  16 Всеукраїнського конкурсу – фестивалю військово-патріотичної творчості «Оберіг», 5  Регіонального відкритого дитячого фестивалю «Я – майбутнє Херсонщини», обласного огляду – конкурсу художньої самодіяльності «Таврійський  барвограй»

3.

Гурток народного танцю «Любисток», призер Міжнародного конкурсу «Скадовськ збирає друзів»,  переможець  Всеукраїнського конкурсу  «NK dencefest», обласних  конкурсів хореографічного мистецтва «Зимова казка», огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таврійський барвограй»

4.

Хореографічний колектив «Родзинка»  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, переможці  обласних конкурсів художньої самодіяльності «Таврійський  барвограй»  та «Смарагдове місто»

 

5.

Погорєлова Катерина, вихованка Будинку дитячої творчості, призер  12 Міжнародних  фестивалів дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» «Зимова фантазія. Різдвяні подарунки»,   обласного фестивалю аматорського мистецтва «Україна барвінкова».

6.

Бражуненко Артем, вихованець Будинку дитячої творчості,переможець  18 Міжнародного фестивалю – конкурсу «Барвиста осінь» в рамках проекту «Квітуча Україна»,  5 Регіонального  відкритого дитячого фестивалю «Я – майбутнє Херсонщини»,  обласного фестивалю аматорського мистецтва  «Україна барвінкова»,  телевізійного конкурсу виконавців естрадної пісні «Каруселька  Ля-ля-фа»

7.

Щербань Анастасія, вихованка Будинку дитячої творчості, переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зимова  фантазія. Різдвяні візерунки»,

20  Міжнародного фестивалю-конкурсу  «Квітуча Україна. Весняна фантазія-2019», 5 Регіонального  відкритого фестивалю «Я – майбутнє Херсонщини», обласного фестивалю аматорського мистецтва  «Україна барвінкова»

8.

Котій  Марина, вихованка Будинку дитячої творчості, переможець Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зимова  фантазія . Різдвяні візерунки»,

20  Міжнародного фестивалю-конкурсу  «Квітуча Україна. Весняна фантазія-2019», 5 Регіонального  відкритого фестивалю «Я – майбутнє Херсонщини», обласного фестивалю аматорського мистецтва  «Україна барвінкова», обласного телевізійного конкурсу виконавців естрадної пісні «Каруселька Ля-ля-фа»

9.

Панечко Анастасія, вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»,  обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таврійський барвограй»

10.

Крамаренко Катерина,  вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів,  обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таврійський барвограй»»

11.

Шевченко Анастасія, вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Всеукраїнського конкурсу робіт юних аматорів «Моя країна - Україна!»,  обласної експедиції  «Дослідження біорізноманіття Біосферного заповідника Асканія - Нова ім. Фальц - Фейна», обласної експедиції  «Збережемо родючість рідної  землі»

12.

Тичиніна Світлана, вихованка  Будинку дитячої  творчості, призер Міжнародних  відкритих дитячих підземних змагань із топографічної зйомки і орієнтування в каменоломнях  «Одеса-2019», переможець обласного Чемпіонату України з туристсько-спортивних походів серед  учнівської молоді

13.

Савіна Анна, вихованка Будинку дитячої  творчості, призер обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

14.

Кратюк Анастасія, вихованка Будинку дитячої  творчості, призер обласного етапу Всеукраїнської експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна»

15.

Загороднов Олексій, вихованець Будинку дитячої  творчості, призер обласної науково-практичної конференції юних винахідників та раціоналізаторів, обласного етапу Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з авіамодельного спорту класі моделей F1-H та радіокерованих літаків

16.

Шупта Ренат, вихованець Будинку дитячої  творчості, переможець обласного етапу Всеукраїнського конкурсу на кращу  протипожежну  та  техногенну  тематику «Кращий пожежний», призер обласних  конкурсів-виставок учнівської молоді зі стендового моделювання військової техніки та  початкового технічного моделювання.

17.

Ступіна  Ірина,  вихованка    Будинку дитячої творчості, призер  обласних конкурсів учнівської молоді «Космос. Людина. Духовність», «Космічні фантазії», юних фотоаматорів «Моя Україно!», обласних змагань з інформаційних технологій

18.

Ненько Володимир,  вихованець Будинку дитячої  творчості,  переможець  обласних змагань з інформаційних технологій  серед учнів молодшого шкільного віку закладів позашкільної освіти  «Комп'ютерна анімація»,   «Комп'ютерний  вернісаж», «Логічні завдання», «Комп'ютерна листівка»,  «Клавіатурний тренажер»,  призер обласного конкурсу   «Космічні фантазії»

19.

Яковлєва Анастасія, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4, переможець Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів» в номінації Декоративно-прикладне мистецтво», обласного конкурсу малюнків.

20.

Слушаєв Дмитро, учень 7 класу  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, переможець 5 обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон  Ліни Костенко»

21.

Воробйова Дар'я, учениця 5 класу  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, переможець обласного конкурсу майстрів  художнього читання «Наша земля – Україна»

22.

Юрченко Анастасія,  учениця 9 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, переможець 5 обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон  Ліни Костенко», призер обласного   конкурсу читців, присв'яченого пам'яті Т.Г.Шевченка «Світлиця кобзаревих дум»

23.

Гузенко Юлія, учениця   спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, призер обласної виставки з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

24.

Сокольнік Іван, учень   спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови, призер обласної виставки з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій рідний край»

25.

Слушаєв Микита, учень 4 класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови,  призер обласної виставки з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій рідний край», призер обласного конкурсу майстрів   художнього читання «Наша земля - Україна»

26.

Павлівська Яна, учениця  навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів №2» переможець  Міжнародного конкурсу  військово-патріотичної пісні «Оберіг»  

27.

Ющенко Матвій,  учень  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,  переможець 24  Міжнародного фестивалю – конкурсу  виконавців  «Провесінь»

28.

Геращенко Михайло, учень   спеціалізованої загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови № 8,  переможець 24  Міжнародного фестивалю – конкурсу  виконавців  «Провесінь»

29.

Шумлянська Вікторія, учениця Корсунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів,  переможець 5 обласного фестивалю виконавської майстерності «Поетичний камертон  Ліни Костенко»

30.

Григорчук Аріна,  учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5,  переможець  Всеукраїнського конкурсу – фестивалю військово-патріотичної  творчості «Оберіг»,   призер обласного конкурсу майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»

31.

Глушакова Марія, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5,  переможець  Міжнародного фестивалю дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів», Міжнародного  фестивалю-конкурсу «Зимова фантазія»,  Всеукраїнського конкурсу – фестивалю  військово -  патріотичної пісні «Оберіг»,  Всеукраїнських фестивалів «Я – майбутнє Херсонщини»,   аматорського мистецтва «Барвінкова Україна»

32.

Волошина Віра,  вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»,  обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таврійський арво грай»

33.

Біла Уляна, вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»,  обласних  конкурсів  «Мій вірний чотирилапий друг», «Пригоди веселого кота»

34.

Бєлашева Софія,  вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»,  обласного  огляду-конкурсу художньої самодіяльності «Таврійський арво грай»,  призер обласної виставки з декоративно-прикладного мистецтва «Знай і люби свій рідний край», обласного конкурсу дитячого малюнка «Акварелі райдуги»,  обласного  заочного конкурсу «Жуль Верн»

35.

Мельниченко Дар’я,   вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець  Міжнародного конкурсу дитячої творчості «Скадовськ збирає друзів»,   обласного конкурсу новорічних композицій «Альтернативна ялинка»,  обласного   конкурсу  учнівської молоді «Космічні фантазії»

36.

Косован  Варвара, вихованка Будинку дитячої  творчості, переможець    обласного конкурсу  майстрів художнього читання «Наша земля – Україна»,  обласного конкурсу дитячих театральних колективів «Мельпоменочка»,  Обласного конкурсу учнівської молоді «Космічні фантазії» та дитячого малюнка «Акварелі райдуги»

                                                   

Перший заступник міського голови Чурсінов Леонід Григорович  привітав

юних спортсменів. У нашому місті створені всі умови  для виховання олімпійських чемпіонів: функціонує велика кількість спортивних  гуртків, клубів, в кожному дворі обладнані спортивні майданчики.  Спортивну Нову Каховку  знають далеко за межами країни, місто гостинно зустрічає спортсменів на обласних, регіональних та Всеукраїнських змаганнях. 

 

1.

Волейбольна команда  дівчат Дитячо-юнацької спортивної школи, переможець обласної Спартакіади школярів, призер 10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини -2019. Капітан  команди:    Жукова Христина, учениця спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови

2.

Волейбольна команда юнаків Дитячо-юнацької спортивної школи , переможець обласної Спартакіади школярів та 10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини -2019.  Капітан команди:  Бойко Михайло, учень Новокаховської гімназії

3.

Баскетбольна команда  дівчат Дитячо-юнацької спортивної школи , призер обласної Спартакіади школярів,   10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини. Капітан команди: Печкар  Єлизавета, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

4.

Футбольна  команда навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2», призер  Всеукраїнського фіналу  змагань  «Шкіряний ҆м'яч» на кубок «Кока-кола».  Капітан команди  Серебрянський Володимир.

5.

Бойко Олександр,  вихованець  Дитячо-юнацької спортивної школи, переможець  чемпіонату України з волейболу пляжного , змагань з волейболу  обласної Спартакіади школярів та 10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини -2019

6.

Бойко  Євгеній,   вихованець  Дитячо-юнацької спортивної школи, переможець  чемпіонату України з волейболу та волейболу пляжного,  переможець  змагань з волейболу та волейболу пляжного обласної Спартакіади  школярів,   10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини - 2019

7.

Тарський Єгор, вихованець  Дитячо-юнацької спортивної школи, призер Відкритого чемпіонату області з легкоатлетичних  змагань

8.

Овчинкіна Наталія,  вихованка  Дитячо-юнацької спортивної школи, призер Відкритого чемпіонату області з легкоатлетичних  змагань

9.

Піскунова Лада, вихованка  Дитячо-юнацької спортивної школи, призер Відкритого чемпіонату області з легкоатлетичних  змагань

10.

Кіпрушев Єлісей, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, вихованець  Дитячо-юнацької спортивної школи,  призер Всеукраїнських змагань з легкої атлетики,  призер всеукраїнських змагань з метань «Пам'яті  заслуженого тренера  Піскунова Ю.О.»

11.

Конопацька Єлизавета, учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, , вихованка   Дитячо-юнацької спортивної школи,  призер обласних змагань  з легкої атлетики,  з баскетболу за програмою 10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини та обласної Спартакіади школярів

12.

Ступін Ілья, учень  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, кращий гравець  команди «Енергія» на турнірі по футболу «Кубок Приазов҆я» серед юнаків 2007 року

13.

Ільїна Марія,  учениця  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,  вихованка   Дитячо-юнацької спортивної школи,  призер обласних  змагань з баскетболу за програмою 10 юнацьких спортивних ігор  Херсонщини та обласної Спартакіади школярів  

14.

Сестреватовська Дар҆я, учениця навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» ,    вихованка   Дитячо-юнацької спортивної школи,  переможець  змагань з волейболу обласної Спартакіади школярів,  призер  10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини 

15.

Саннікова Дар҆я, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,  вихованка   Дитячо-юнацької спортивної школи,   переможець Чемпіонату області  з легкоатлетичного багатоборства, призер Всеукраїнських змагань

16.

Прозоровська Христина, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,    вихованка   Дитячо-юнацької спортивної школи,  призер обласних  змагань з баскетболу за програмою 10 юнацьких спортивних ігор та обласної Спартакіади школярів

17.

Аненко Анна, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,  вихованка   Дитячо-юнацької спортивної школи,  призер   змагань з баскетболу за програмою 10 юнацьких спортивних ігор та обласної Спартакіади школярів

18.

Галустова Лалі, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,  вихованка   Дитячо-юнацької спортивної школи, призер   змагань з баскетболу за програмою 10 юнацьких спортивних ігор  Херсонщини та обласної Спартакіади школярів

19.

Данченко Владислав, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3, переможець 8 Міжнародного футбольного турніру  ChristmasCup

20.

Клопот Анатолій, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,    вихованець   Дитячо-юнацької спортивної школи,  переможець  всеукраїнських легкоатлетичних змагань

21.

Погоріла Златослава,  учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3,   переможець  змагань з волейболу  обласної Спартакіади школярів,  призер  10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини

22.

Щербинський Дмитро,  вихованець  Дитячо-юнацької спортивної школи,       переможець  чемпіонату України з волейболу та волейболу пляжного,   змагань з волейболу та волейболу пляжного обласної Спартакіади школярів та   10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини -2019

23.

Глухота Михайло, вихованець  Дитячо-юнацької спортивної школи, переможець відкритого чемпіонату області з легкоатлетичних метань, призер всеукраїнських змагань з метань «Пам'яті  заслуженого тренера  Піскунова Ю.О.»

24.

Костючик  Владислав, учень загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6,  вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи,  переможець  змагань з волейболу обласної Спартакіади школярів та  10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини -2019

25.

Вереша Вікторія, учениця   загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6, вихованка Дитячо-юнацької спортивної школи,  переможець  змагань з волейболу та волейболу пляжного обласної Спартакіади школярів,  призер  10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини

26.

Гребенюк  Петро,  учень техніко-економічного ліцею ,  вихованець Дитячо-юнацької спортивної школи,  переможець  змагань з волейболу обласної Спартакіади школярів та  10 юнацьких спортивних ігор Херсонщини -2019

 

     Депутат Новокаховської міської ради Афанасьєв Олександр Іванович привітав педагогів-наставників, справжніх фахівців  своєї справи,  які  допомогли піднятися на вершину слави здібним та обдарованим вихованцям.

<td v

Номінація «Наставник року»

1.

Карленко Оксана Анатоліївна, учитель біології загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1,  учениця  якої  стала  переможцем  обласної  та призером Всеукраїнської   олімпіади з екології

2.

Пелипенко Тетяна Іванівна, учитель  спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №8 з поглибленим вивченням англійської мови,  3 учні  стали  переможцями  міської олімпіади,  1 -  призером обласної  олімпіади  з англійської мови

3.

Карпенко Олена Миколаївна,  учитель інформатики загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7,   4 учні є переможцями  олімпіад  з інформатики та інформаційних технологій

4.

 Мицко Надія Анатоліївна, учитель української мови та літератури  навчально-виховного комплексу «Дошкільний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2»,   учень  якої є  призером   обласного етапу 19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

5.

Курпієв Сергій Євгенович,  учитель  хімії техніко-економічного ліцею,  2  учні  посіли  призові місця в  обласному  етапі Всеукраїнської  олімпіади з хімії

6.

Плясецька Світлана Олексіївна, учитель  української мови т а літератури загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5,   учні – призери обласного етапу  19 Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика,   3 учні – переможці міського етапу  конкурсу – захисту науково – дослідницьких робіт Малої академії наук України

7.

Мануйло Юлія Олександрівна, учитель англійської мови гімназії, 2 учні посіли  призові місця в  міському  етапі, 1 – є призером  обласного етапу Всеукраїнської олімпіади  з англійської мови

8.

Корєнєв Віктор Володимирович, учитель інформатики техніко-економічного ліцею,  2 учні - переможці обласного та 1 -  учасником  Всеукраїнського етапу олімпіади з інформатики

9.  

   

В'юнова  Ольга Валеріївна,  художній керівник та хореограф – постановник Народного художнього колективу ансамблю сучасного танцю «Божа коровка» Будинку  дитячої творчості; ансамбль є постійним учасником та переможцем  міжнародних, Всеукраїнських, регіональних, обласних, міських конкурсів, фестивалів, проектів та свят.

10.

Бойко Галина Михайлівна, тренер Дитячо-юнацької спортивної школи, команда дівчат з волейболу є  переможцем  обласної Спартакіади школярів, призером 10  юнацьких спортивних ігор Херсонщини -2019

11.<

 |  :nesina  |   |  96

Интересное

Меню




Друзі

Архів

Июнь 2019 (10)
Май 2019 (30)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика