Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень дитячого читання в загальноосвітній школі I-III ст. № 10 Новокаховської міської ради

Тиждень дитячого читання в загальноосвітній  школі I-III ст. № 10 Новокаховської міської ради

     «Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною»     

                                                       В.Сухомлинський

Тиждень дитячого читання в загальноосвітній  школі I-III ст.

№ 10 Новокаховської міської ради

 

     Щороку, о тій порі, коли починається весняне пробудження, до дітей України приходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цей захід було створено з метою заохочення дітей до книги. Зараз час інтенсивного та швидкого розвитку інформаційних технологій, комп’ютеризації. Та ніщо не може замінити спілкування дитині зі справжньою книгою.

      В перший день тижня відвідувачі шкільної бібліотеки познайомилися з книжковою виставкою «Книга – одна з великих граней в кришталі життя», виставкою-розсипом до Дня птахів «Пташиний дивосвіт». Для учнів 5- 11 класів оформлена к/в «Сьогодні іменини до 210 річниці від дня народження М.В.Гоголя «Мереживо загадкової прози», а для любителів гумору – з книжковою викладкою «Жменька сміху вам на втіху».

      Протягом тижня пройшли хвилинки-інформинки «Книга – скарбниця мудрості та знань». Під час бібліо-десанту «Якщо ви не читаєте, то ми йдемо до вас» учні 2-А кл. (кл.кер.Моцьо Л.І.) познайомилися з «Калейдоскопом нових книжок» бібліотеки, позмагалися на швидке відгадування загадок, взяли участь у літературній вікторині «З якої казки?»

      Учні 3-В кл. (кл.кер.Мішакова Ю.Д.) під час презентації кн. виставки-реклами «Книги, що знають усе» відповідали на літературні тести, прийняли участь у конкурсі «Книга – твій друг», провели практичну роботу «Розв’яжи фразеологічну задачу» та ін.

Школярі 3 –Г кл. (кл.кер. Малогрош О.Б.) та 3 – Б кл.(кл.кер. Циганкова Л.В.) побували на книжкових іменинах, познайомилися з книгами-ювілярами 2019 року, та пограли в гру «Подовж прислів’я» та «Відгадай загадку». Під час години читацьких пристрастей «Добре слово книзі» учні 4-А кл.(кл.кер. Мартиненко О.А.) провели практичне завдання «Прочитай кросворд», підготували прислів’я  та приказки, присвячені книзі та написали листи «Моє добре слово книзі».

Весело, цікаво та шумно провели самі найменші читачі 1-А та 1-Г кл. (кл.кер. Шевченко Л.М, Здоровець А.О.). Вони взяли участь у весняній казко-терапії «За добро і проти зла в казці сила не мала», під час якої відгадували назви казок та казкових героїв, переглянули відеофільм "Пам’ятники героям казок”.

     Пізнавальна бесіда "Книги та її творці" проведена з учнями 7-Акл.(кл.кер.Соловйова Н.І.), а учні 8-Акл.(кл.кер. Дутік В.Ю.) позмагалися під час практичного заняття «ББК – адресне бюро». Найстарші читачі, учні 11 класу (вчитель Істоміна С.М), майбутні студенти, провели практичну гру «Пошук» по підбору літератури при допомозі бібліографічних посібників та здійснили віртуальну подорож до Херсонської обласної бібліотеки ім. О.Гончара.

     Навчатися без книг просто неможливо - вирішили маленькі та дорослі читачі бібліотеки. Тиждень дитячої та юнацької книги був насиченим, змістовним та цікавим. Усі заходи, які були проведені, сприяли активізації творчої діяльності дітей, любові і поваги до книг.

                           Зав.шк.бібліотекою Ольхова Н.О.

 Тиждень дитячого читання в загальноосвітній  школі I-III ст. № 10 Новокаховської міської ради


 |  :nesina  |   |  39

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Апрель 2019 (10)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика