Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Шевченківські дні в ЗОШ №4

Шевченківські дні в ЗОШ №4

Шевченківські дні в ЗОШ №4

Країна відзначає 205-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка, справжнього символу України.

Вшановуючи пам’ять реформатора української мови, основоположника української літератури, та з метою популяризації його літературної та мистецької спадщини, культурного розвитку молодих громадян України в школі №4 проведено Шевченківський тиждень. Він пройшов під гаслом «Ми чуємо тебе, Тарасе, крізь століття… Тебе своїм сучасником звемо». Ми хотіли показати велич і неповторність творчої спадщини Тараса, її значення для розвитку української літератури.

Після урочистої лінійки «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!» школярі мали змогу оглянути виставку матеріалів про Т.Г.Шевченка «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе!».

Класні керівники протягом тижня провели інформаційні хвилинки «Незабутній Шевченко», а також тематичні виховні години «Наш Шевченко».

У шкільній бібліотеці (бібліотекар Верішко Н.В.) протягом тижня учні та вчителі мали змогу ознайомитися з книжково-ілюстративною виставкою «Уклін тобі, Кобзарю!». Виставка прийшлась «до душі» як молодшим школярам, так і старшокласникам.

На конкурсі юних художників «Струни Кобзаревого серця» дітлахи із захопленням поринули у світ творів Великого Кобзаря.

Школярі 6-х класів перевірили свої знання про творчість великого поета на брейн-ринзі «Великий син великого народу…». Гра, що тривала цілу годину, була напруженою та цікавою. Учні показали відмінні знання, розгадували кросворди та ребуси, писали листа Шевченкові, створювали фейсбук-сторінку Тараса Шевченка. У фіналі перемогу здобули учні 6-А класу.

Для учнів 5-9 класів випускники школи підготували й провели літературну вікторину «Вінок шани Кобзареві», де школярі пригадали життя та творчість Шевченка.

Слово безсмертного Кобзаря і досі вражає молоді серця образністю, мудрістю, силою віри в майбутнє України. Емоційно звучали вірші, уривки з поем під час конкурсу декламаторів поезій «Вічне слово Кобзаря». Кращими серед них виявились Стрига Ангеліна (7 кл.), Яковлєва Анастасія (9 кл.) та Малюкіна Олена (6-А кл.). А серед наймолодших школярів кращими виявились Пшенична Катерина (4-А кл.), Жужа Вероніка (3 кл.) та Кузьменко Вероніка (2 кл.).

Дзвінкою струною задзвеніла у серцях та душах дітей поезія великого Тараса. Тарас Шевченко підніс духовну велич і красу українського слова на найвищу височінь, був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.

 

 Шевченківські дні в ЗОШ №4
Шевченківські дні в ЗОШ №4
Шевченківські дні в ЗОШ №4
Шевченківські дні в ЗОШ №4
Шевченківські дні в ЗОШ №4

 

 

За інформацією

вчителя укр. мови та літератури

Коваленко Л.І.


 |  :nesina  |   |  24

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Апрель 2019 (10)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика