Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » День води у ЗОШ №10

День води у ЗОШ №10

22 березня – Міжнародний день води

   22 березня у всьому світі відзначають Міжнародний день води. Не залишилися осторонь і учасники навчально-виховного процесу ЗОШ І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради (директор Рєзніков В.В.). На уроках хімії, біології, географії, основ здоров’я, початковій школі розглядалися питання: «Що таке вода?», «Портрет молекули», «Три агрегатні стани води», «Літаючі водойми»,  «Земля – Блакитна Планета», «Кругообіг води», «Вода крізь призму історії», «Водні ресурси світу та України», «Потреба у воді»,  «Води в Україні найменше…», «Хто забруднює воду?»,  «Здатність до самоочищення»,  «Фактор благополуччя», «Як зменшити забруднення водойм?», «Майбутнє водних ресурсів: що буде завтра?».    

   З 18 по 20 березня 2019 року учні 5-В, 5-Б, 5-Г, 7-А, 7-Б, 7-В, 9-А, 9-Б, 11-А класів,  разом з вчителем історії Заболотнім С.В.,  висадили біля школи 250 Кримських сосен. Діти з великим задоволенням та радістю, висаджували та підписували кожне деревце, щоб в майбутньому милуватися  красою та силою цих витривалих дерев, які як пустельні саксаули будуть рости  та милувати всіх дітей та дорослих,  проходячи шкільним подвір’ям бачитимуть тепер вічнозелені  насадження. Звісно,  це ще маленькі іграшкові дерева, біля яких дітки юрмляться на перервах, але згодом вони перетворяться у величезні двадцятиметрові дерева з чудовою густою кроною і струнким, майже півметровим товщини стовбуром. Наша школа є великою сім’єю, в якій спільна праця та піклування починається з маленького насіння, яке проростаючи дасть велику і зворушливу любов до рідного краю та Батьківщини! А допоможе їм вирости їх величність ВОДА!

   Повсякденне наше життя побудовано на воді і створено з води. Без води, що оточує нас – вологості повітря, бурхливої течії річок, струменю води в крані на кухні – наше життя було б неможливим… Тому кожен з нас повинен зробити якусь маленьку добру справу для збереження, охорони та відтворення водних ресурсів. Хтось з нас вчасно закриє кран на кухні чи у ванній кімнаті й тим самим збереже десятки літрів чистої води, інший – викине випиту пляшку води не в річку, а в спеціальний сміттєвий контейнер, а дехто навіть очистить джерело, яке повністю замулене і може просто пересохнути спекотним літом. А що саме зробити Вам, хай підкаже Вам серце. Не відмовляйтесь від добрих справ, адже все що Ви зробите повернеться Вам сторицею. Не будьте байдужими, не стійте осторонь.

   БЕРЕЖІТЬ ВОДУ – ПІКЛУЙТЕСЯ ПРО МАЙБУТНЄ!

                                              Нелепенко Т.П., заступник директора з НВР     

 

                День води у ЗОШ №10
День води у ЗОШ №10
День води у ЗОШ №10
День води у ЗОШ №10

 


 |  :nesina  |   |  46

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Апрель 2019 (10)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика