Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » День фінансової грамотності в першій школі

День фінансової грамотності в першій школі

 

 

 

День фінансової грамотності в першій школі

 

 

Яку роль відіграють гроші в житті людини? Наскільки важливий для людей фінансовий успіх? Скільки необхідно грошей, щоб відчувати себе комфортно і незалежно? Як навчитися їх заробляти і витрачати з розумом? У рамках традиційного Global Money Week (Всесвітнього  тижня грошей) для учнів загальноосвітньої школи №1 (директор О.М.Зуйко) 13 березня 2019р. була  організована  низка заходів з фінансової грамотності. Метою проведених заходів було надихнути дітей дізнатися більше про гроші та заощадження, про те, як заробляти, управляти власними фінансами, вести бізнес тощо. Під час єдиного  тематичного  дня  «Гроші в нашому житті» на уроках за допомогою веселих та інтерактивних завдань розглядалися  всі аспекти, пов'язані з грошима.

Учителі початкових класів під час кейс – уроків «Розумні гроші – розумні діти», «Чарівний банкомат» навчали розраховувати бюджет, складали разом з учнями пам’ятку розумних витрат, проводили  змагання із фінансової обізнаності для молодших школярів. На уроках біології  учні розробляли проект створення повносистемного рибного господарства на Херсонщині, працювали у якості фуд – експертів «Їмо за сто» (розраховували добовий харчовий раціон школяра) та фінансових експертів (з’ясовували як можна заощадити на продуктах). На уроках літератури з’ясовували роль грошей у житті персонажів. «Родзинками» дня стали: урок «Віртуальний шопінг» (англійська мова), кейс-урок «Хімія грошей», урок-практикум «Електронні розрахунки» (інформатика), урок технології «Мистецтво та гроші», урок фізики «Монетний двір»,  урок-аукціон української мови та інші.
Найбільш активні учні власним умом заробляли шкільну валюту - «довжики», на яку мали змогу придбати печиво і тістечка під час перерв.

Ігри, дебати, екскурсії до відділень банків, воркшопи – все це сприяло  підвищенню  фінансової грамотності учнів першої школи.

 

День фінансової грамотності в першій школі
День фінансової грамотності в першій школі
День фінансової грамотності в першій школі
День фінансової грамотності в першій школі

 

 

 


 |  :nesina  |   |  70

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика