Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Працівники міграційної служи Нової Каховки почали інформаційну кампанію серед учнів закладів освіти міста

Працівники міграційної служи Нової Каховки         почали інформаційну кампанію серед учнів закладів освіти міста

Працівники міграційної служи Нової Каховки                  почали інформаційну кампанію серед учнів закладів освіти міста

Так, на днях, у Новій Каховці працівники міграційної служби відвідали 8  класи загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської  міської ради. Мета зустрічі з учнями - нагадати про необхідність своєчасного оформлення паспорта громадянина України у формі картки для вступу до вишів та реєстрації на ЗНО.

Як відомо, перший паспорт громадянина України, відповідно до чинного законодавства, особа отримує при досягненні 14-річного віку, тому особливої уваги на сьогодні набувають майбутні випускники шкіл міста. Саме задля сприяння учням в отриманні паспорту, міграційною службою міста здійснюється ряд організаційно-практичних заходів щодо якісного надання адміністративної послуги, зокрема проводиться інформаційна кампанія для юних мешканців.

На зустрічі були присутні як діти, так і працівники закладу, які теж прийняли активну участь у обговоренні питання оформлення ID-карток. Міграційники в доступній формі донесли до свідомості дітей інформацію про переваги та можливості нових біометричних паспортів та наголосили на тому, що першу ID-картку можна оформити безкоштовно в підрозділі міграційної служби лише за місцем реєстрації, завітавши туди особисто. Окрему увагу приділено переліку документів, необхідних для оформлення першого паспорту.

Беручи до уваги, зацікавленість учнів та кількість питань, які на сьогодні ще потребують роз’яснень, працівниками Новокаховського міського відділу Управління державної міграційної служби України в Херсонській області буде продовжено роз’яснювальну роботу в цьому напрямку в інших навчальних закладах міста.

Новокаховський МВ УДМС

України в Херсонській області

            Працівники міграційної служи Нової Каховки         почали інформаційну кампанію серед учнів закладів освіти міста


 |  :nesina  |   |  60

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика