Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Учителі ЗОШ №7 на читаннях із гуманної педагогіки

Учителі ЗОШ №7 на читаннях із гуманної педагогіки
Учителі ЗОШ №7 відвідали Тринадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива» в м. Київ
24-25 листопада 2018 року за сприяння Міністерства освіти і науки України на базі Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова відбудуться Тринадцяті Всеукраїнські Читання з Гуманної Педагогіки «Чисті думки творять дива», в роботі яких взяли участь учителі сьомої школи Стрепетова О.В. та Ковтун Т.І.
Наша дійсність – це час прискорення. Все змінюється навколо нас, і ми інколи втрачаємо стійкі орієнтири та починаємо сумніватись у своїй спроможності гідно відповідати на різноманітні виклики часу, але головним викликом для нас є вміння залишатись за будь-яких обставин духовно-моральними людьми та виховувати духовно-моральних дітей.
Тому темою Читань стали роздуми про те, як самовдосконалюватися через очищення мислення, як почати шлях до життя без гніву, заздрості, дратливості, які не є вродженими властивостями людини, а з’являються внаслідок негативного життєвого досвіду. Як вибудовувати педагогічний простір, в якому і у вихователів, і у дітей найкращі людські якості перебуватимуть в постійному розвитку, а негативне мислення не стане перешкодою для внутрішнього зростання.
З вітальним словом до учасників звернувся Станіслав Крук, президент Всеукраїнської культурно-освітньої асоціації Гуманної Педагогіки, який акцентував увагу на вчителеві як творці свідомості майбутніх поколінь.
Формат Читань, як і все, що пов’язано з іменем Амонашвілі, нетрадиційний та творчий – творчі лабораторії, в роботу яких активно включалися самі учасники Читань, майстер-класи найяскравіших представників гуманної педагогіки. Незабутнє враження по собі лишив і майстер-клас про зміст життя Шалви Амонашвілі.  Вчитель від Бога розкривав зміст чотирьох найбільш важливих запитання в нашому житті: "Хто я? Звідки прийшов? Для чого тут народився? Куди прямую?"
Викладачі ЗОШ №7  стали активними учасниками семи творчих
майстерень,  де  відбувався  пошук  шляхів упровадження досягнень і здобутків гуманної педагогіки: «Подвійна природа людини. Думка та духовний світ людини» - Гаряча С. А., Гаврилькевич В. К.; «Сучасні науковий погляд на природу людського мислення та свідомості. Колективна та особиста думка» - Бак В. Ф.Салієнко Н. О.; «Чисте мислення на уроці. Як навчитись та навчати культурі мислення» - Чоловська О. С., Ходюк О. С.; «Віра, Воля, Думка» - Крук С. Л., Хоменко З. І.; «Добрий розум» - Брусенцова О. М.,Теслицька Л.Г.; «Дива кожного дня. Особисті шляхи до чистого мислення.Шляхи зростання та подолання труднощів» - Богосвятська Анна-Марія., Кудрик Л. Г.
Читання пройшли на високому творчому піднесенні та залишили незабутні враження. Учасники Читань повернулися до свого навчального закладу з відчуттям духовної єдності, бажанням надалі впроваджувати ідеї гуманної педагогіки в освітній процес, змінювати на краще себе й світ.
Учителі ЗОШ №7 на читаннях із гуманної педагогіки
Учителі ЗОШ №7 на читаннях із гуманної педагогіки
Учителі ЗОШ №7 на читаннях із гуманної педагогіки
Учителі ЗОШ №7 на читаннях із гуманної педагогіки
Учителі ЗОШ №7 на читаннях із гуманної педагогіки

 |  :nesina  |   |  127

Интересное

Меню




Друзі

Архів

Май 2019 (23)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика