Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»

Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»

            Тиждень  знань безпеки життєдіяльності  в «Черемушках»

     З 19   по 23  листопада 2018 року в ЗДО ясел-садку №8 «Черемушки» Новокаховської  міської  ради  (завідувач Тихонова З.М.) було проведено «Тиждень знань безпеки життєдіяльності». 

      Основною метою та завданням тематичного тижня були:  підвищення ефективності освітнього процесу з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; поглиблення теоретичних знань та закріплення практичних навичок вихователів щодо формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я і життя; інтегрування родинного і суспільного виховання з проблеми безпеки життєдіяльності дитини; відпрацювання питань щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації, ліквідації їх наслідків та захисту персоналу і дітей.

     Педагоги ЗДО ясел-садка № 8 провели тематичний тиждень згідно тематичних днів: «Я і довкілля», «Дитина і вулиця», «Правила вивчай, про безпеку пожежну пам’ятай!», «Щоб тебе і мене захистити», «Моє здоров’я в моїх руках».

     Заходи проводили із залученням дітей до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, свята та розваги, конкурси, бесіди (індивідуальні, групові та колективні), читання художньої літератури з використанням українського фольклору, самостійно-художня діяльність, пошуково-дослідницька діяльність, моделювання ситуацій та їх розв’язання.

     Вдало відбулася евакуація дітей  за сигналом «Увага пожежа!», де були практично відпрацьовані дії  дітей та працівників ЗДО я/с № 8.

     З метою проведення пропаганди здорового та безпечного способу життя серед дітей і батьків були проведені загальні заходи по закладу:

- тематична музична розвага «Азбука дорожнього руху!»  з дітьми середніх груп № 3, 6, 10 – муз керівник Вихристюк М.Л., вихователь Григор’єва Н.О.

- спортивно-музична розвага «Юні пожежники» з використанням ІКТ (відеороликів)  з дітьми старших груп № 5, № 7- муз керівник Калюжна І.Ю., вихователі Дрозд Т.А., Мотренко В.А. ;

- інсценівка по казці «Червона Шапочка» на новий лад, дітьми старшої групи № 5 вихователі Павленко Л.Г., Дрозд Т.А., які виявили артистизм, творчі здібності та розуміння цінності власного життя, здоров’я, необхідності дотримання правил безпеки поведінки в життєвих ситуаціях;

- спортивна розвага в мол. групі № 4, 10 «Про своє здоров’я дбай: бігай, присідай, стрибай!» до Дня здоров' я – вихователь Юзвенко Н.М., Михальцова О.О.

     Перегляд тематичних занять і розваг показав, що діти змістовно засвоюють матеріали за допомогою практичних відпрацювань, моделювання ситуацій, користуючись наочним матеріалом, схемами, макетами.

     Під час проведення тематичного тижня педагоги удосконалили  свою професійну майстерність та допомогли батькам підвищити педагогічну грамотність з проблеми безпеки життєдіяльності.                                                             Адміністрація ЗДО № 8

 

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»
Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»
Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»
Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»
Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»
Тиждень знань безпеки життєдіяльності в «Черемушках»


 |  :nesina  |   |  57

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика