Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » «Фестиваль Гуманної дитини» в ЗДО я/с № 8 «Черемушках»

«Фестиваль Гуманної дитини» в ЗДО я/с № 8 «Черемушках»

 «Фестиваль Гуманної дитини» в ЗДО я/с № 8 «Черемушках»

 

     З 12 по 16 листопада 2018 року в ЗДО яслах-садку № 8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) було проведено  «Фестиваль Гуманної дитини» під гаслом «Насіння доброти – це музика серця!» в  рамках дослідно-кспериментальної  роботи всеукраїнського рівня з проблеми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі».

     Для гармонійного розвитку дитини дуже важливо, щоб дитина росла в атмосфері доброти і радості. Для цьоговихователем-методистом Столяр Н П. було розроблено заходи проведення «Фестивалю Гуманної дитини», згідно таких тематичних днів: День малюнка - «Намалюй казку» за творами В. Сухомлинського, «День Доброти», «День художньої літератури», «День казок: казкове попурі», «Я – вірний друг природі!».

     Під час проведення «Фестивалю Гуманної дитини» було святкування 13 листопада Всесвітнього дня Доброти, який вдало пройшов в тематичний день  під назвою «День Доброти», де діти середніх груп № 3, 6, 10 приймали активну участь у розвазі «Пригоди Гномів та Феї» (муз. керівник Вихристюк М.Л.). Для дітей старших груп № 5, № 7 було проведено музично-театральне дійство «Мандрівка в Країну Доброти» (муз. керівник Калюжна І.Ю.), де Фея Доброти разом з дітьми виправляла помилки бешкетників і допомагала творити добро.

     З творчим підходом пройшов конкурс на кращий показ театралізованої вистави «Казкове попурі», де цікаво і змістовно діти разом з вихователями показали свою майстерність, артистичність в таких оповіданнях та казках В. Сухомлинського: «Найгарніша мама» (Гончар Н.Ф., Мотренко В.А.), «Як Сергійко навчився жаліти?» (вихователь Павленко Л.Г., Дрозд Т.А.), «Лисичка та мишка» (вихователь Цапенко О.Г.), «Ледача подушка» (вихователь Гольдфельд О.М.), «Соловей і жук» (вихователь Ізонова Л.О.). Перше місце в конкурсі «Казкове попурі» отримали діти середньої групи № 3 за виставу «Лисичка та мишка» вихователь Цапенко О.В., які вразили всіх присутніх гостей своїми виконавськими уміннями та проявами творчого інсценування.

     Проведені заходи дали можливість нагадати всім про таку людську якість як Доброта, допомогти дітям усвідомити, що робити добро — зовсім нескладно.

 

                                                                                  Адміністрація ЗДО я/с № 8

«Фестиваль Гуманної дитини» в ЗДО я/с № 8 «Черемушках»
«Фестиваль Гуманної дитини» в ЗДО я/с № 8 «Черемушках»
«Фестиваль Гуманної дитини» в ЗДО я/с № 8 «Черемушках»
«Фестиваль Гуманної дитини» в ЗДО я/с № 8 «Черемушках»


 |  :nesina  |   |  75

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика