Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » семінар в ЗДО я/с № 8

семінар в ЗДО я/с № 8

Проблемний семінар

«Використання ідей В. Сухомлинського у формуванні та збагаченні педагогічної культури вихователя»  

в ЗДО я/с № 8 Новокаховської міської ради

     7 листопада 2018 року в ЗДО яслах-садку № 8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) було проведено проблемний семінар вихователем-методистом Столяр Наталією Петрівною за актуальною темою сьогодення:   «Використання ідей В. Сухомлинського у формуванні та збагаченні педагогічної культури вихователя», який присвячений   до 100 річчя В. Сухомлинського та в  рамках дослідно-експериментальної  роботи Всеукраїнського рівня з проблеми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі».  

      Про педагогічну культуру педагога завжди говорилося багато. Особливо це актуально сьогодні, коли використовуються технологічний підхід в освіті. Видатні педагоги гуманісти ставили перед особистістю педагога великі вимоги. Тому, метою проблемного семінару  було: пропагування педагогічних ідей В.О. Сухомлинського, розширення знань учасників семінару про педагогічну культуру та її основні складові, формування вмінь організовувати і проводити інтерактивні форми роботи з дітьми і педагогами, стимулювання самовдосконалення вихователів.

  На семінарі, який було проведено у формі ділової гри,   за допомогою інтерактивних  вправ «Мозковий штурм», «Ерудити, вперед!», практичних вправ «Як звертатися до дитини», «Створення ситуації успіху» вихователі розвивали навички педагогічної культури, ділилися власним досвідом в роботі з дітьми, отримали великий багаж знань про форми роботи з дітьми за спадщиною В. Сухомлинського. Вихователь-методист Столяр Н.П. акцентувала увагу вихователів, що В.О. Сухомлинський особливу увагу звертав  на виховання «відчуття слова та його відтінків», «створення ситуації успіху» за допомогою вербальних прийомів, що кожен вчитель повинен мати «педагогічну доброту». Вдало були розглянуті проблеми освіти та виховання дітей у творчій спадщині В. Сухомлинського за допомогою дискусії всього педагогічного колективу. Практичний психолог Нікуліна Т.В. за допомогою вправи «Ситуація» удосконалила уміння педагогів оцінювати й оперативно знаходити шляхи подолання суперечностей, що виникають у педагогічній діяльності.

      Завідувач Тихонова З.М. підвела підсумок, що для вихователя важливо розуміти внутрішній світ дитини, поважати його внутрішній стан, що створення передчуття успіху – важливе завдання вихователя у вихованні постійного бажання оволодівати все новими та новими знаннями.семінар в ЗДО я/с № 8
семінар в ЗДО я/с № 8
семінар в ЗДО я/с № 8
семінар в ЗДО я/с № 8

     В.О. Сухомлинський говорив: «…Успіх у навчанні – єдине джерело внутрішніх сил дитини, які породжують енергію для подолання труднощів, бажання вчитися». Тому, наші педагоги, вибираючи освітні технології, пам’ятають, що у кожної дитини є задатки, які можуть розвинутися у здібності; побачити їх, розвинути – це обов’язок педагога.

 

  Вихователь-методист                                                                       Столяр Н.П. 

 

 

 


 |  :nesina  |   |  82

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика