Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10

Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10

 

 

 

                                                            «Тільки читання  відкриває перед людиною    

 

                                                             розкіш інтелектуального життя»

 

                                                                                                        В.Сухомлинський

 

 

 

      Шкільна бібліотека ЗОШ №10   із задоволенням приєдналася до участі у Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек, який у цьому році проходив під гаслом  «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини» ( до 100-річчя від дня народження В.Сухомлинського) з 1  по 26 жовтня 2018р .

 

      «Школа - це, перш за все, книга, а виховання - перш за все, слово, книга і живі людські відносини». (В.О. Сухомлинський). Бібліотека є одним з необхідних умов формування особистості та  її культурної компетентності. Ще до початку місячника 26 вересня в бібліотеці була обладнана книжкова виставка  «Педагог з великої літери», присвячена В.Сухомлинському – людині, педагогу, творцю.

          27 вересня відбулася шкільна квест-естафета «Під блакитним небом Херсонщини» серед учнів 6-7 класів.  В бібліотеці діти зупинилися на станції «Літературній», де прослухали казки В.Сухомлинського та дали відповіді на запитання вікторини.

           Розпочався місячник 1 жовтня «Днем відкритих дверей бібліотеки», підчас якого учні, батьки та педколектив познайомилися з книжковою виставкою «Бібліотека – це ідей жива скарбниця», оновленими постійно-діючими виставками та полицями.  Учні  1-Г класу (кл.кер. Здоровець Г.О.) здійснили екскурсію по бібліотеці  «Загадкове царство книг» та із задоволенням переглянули відео-казку В.Сухомлинського «Те, що повертається». Юні читачі зробили маленький подарунок бібліотеці – книжки. Учні середньої ланки були ознайомлені  з інформаційним бюлетнем до Дня  людей похилого віку «Осінь життя».

              2 жовтня на запрошення шкільних бібліотекарів  завітали гості - директор міського музею А.П.Бахути Лупашко Т.В. та наглядач Полякова Н.В. Під час літературної подорожі «Казковий світ В.Сухомлинського» учні 3-А кл. (кл.кер. Собецька С.А.)  доторкнулися до думки і слова великого педагога та казкаря, тому що він завжди хотів перенести свій веселковий казковий світ у душі й серця дітей. Медіа-презентація «Мудра людина із щирим серцем», яку запропонували працівники музею дітям 3-Б кл.(кл.кер. Циганкова Л.В) познайомила юних читачів із життєвим та творчим шляхом В.Сухомлинського. Вересень ось уже сто років належить йому по праву.В цьому місяці він народився та помер. «Знову вересень. Дзвоник. Діти йдуть до школи, а я іду з життя»… 
        3 жовтня учні 6-Б кл. (Гульченко С.В.) з великим задоволенням виготовили листівки-привітання «Добре слово вчителю»,  а з  учнями 2-х класів проведена розгорнута бесіда «Країна казкова – країна книжкова».Велике задоволення отримали другокласники від інсценівки «Звірята лікують книгу», яку підготував бібліотеатр  та  учні 3-Б кл.

           4 жовтня в фойе школи для батьків першокласників були організовані книжкові полиці  «Світлий геній із Павлишина», «Ювелір дитячої душі», «Серцем написані книги» та проведено бібліомікс «Вчитель радості й добра», під час якого батьки ознайомилися із збірками В.Сухомлинського, які однаково хвилюють і дітей і дорослих. Книжкові полиці доповнила розповідь  про його життя та педагогічну діяльність. 
     9 жовтня учні 4-Б кл. (кл.кер.Шальнова Н.П.) відвідали музей А.П.Бахути, де доторкнулися серцем до життя та творчості нашого Новокаховського поета. А в шкільній бібліотеці відбувся флешмоб «Читаємо казки Сухомлинського». Великий педагог підкреслював:  «Завдяки казці дитина пізнає світ не лише розумом, а й серцем».

          12 жовтня  читачі шкільної бібліотеки ознайомилися з виставкою творчих робіт «Відгук на казки В.Сухомлинського». Роботи підготували учні 4-А кл. (кл.кер. Мартиненко О.А.).Учениця  Родімушкіна Аня написала: «Прочитавши оповідання В.Сухомлинського «Образливе слово» я зрозуміла, наскільки образливе слово може завдати болю. Отже слово має неабияку силу і тому я тепер буду уважнішою до своїх слів». 
       17 жовтня в бібліотеці відбувся «Урок-образ» «Серце віддаю дітям» та відео-показ казки «Як хлопці мед поїли» з учнями 4-В кл. (кл кер. Індучна Л.В.), які під час уроку розширили своє уявлення про казки видатного педагога. 
       Учні 3-В кл. (кл.кер. Мішакова Ю.Д.) під час «Години фантазерів» самостійно написали казки про хмаринку. Незважаючи на свій юний вік маленькі казкарі підійшли творчо до свого завдання. В кожній казці – неповторна краса природи, магічна сила доброти, чуйності та милосердя.

          8 жовтня  учні 3-Бкл. (кл.кер.Циганкова Л.В.) та 9Б кл. (кл.кер. Романіченко Л.В.) прийняли участь у міському театралізованому фестивалі казок «Родзинки «Школи під голубим небом». Під час заходу чудові казки та оповідання В.Сухомлинського ожили яскравим виступом маленьких акторів. 
        26 жовтня  з учнями 7-А кл. (кл.кер. Соловйова Н.І.)  проведено медіа-анонс «Творчість, як мірило життя». Вивчаючи спадщину В.Сухомлинського щоразу знаходиш щось нове, свіже, оригінальне. 
        А саме його спадщина – це дійсно глибока криниця, до якої ми звертаємося все частіше й частіше. І допоки на цій землі лунають дитячі голоси – доти не заросте стежка до доброї криниці ВЕЛИКОГО  ПЕДАГОГА. 
                                                        Зав.шкільною бібліотекою Н.О.Ольхова.

Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10
Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10
Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10
Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10
Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10
Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10
Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек ЗОШ 10


 |  :nesina  |   |  90

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (23)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика