Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » педчитання в ЗОШ №7

педчитання в ЗОШ №7

«Філософія серця або гуманізм педагогіки В.О.Сухомлинського» - педчитання в ЗОШ №7

 

«Людина народжується на світ не для того, щоб зникнути безвісною пилинкою. Людина народжується, щоб лишити по собі слід вічний…» Ці мудрі слова належать Василю Сухомлинському, корифею української педагогіки, гуманісту, неперевершеному знавцеві дитячих і вчительських сердець, який  залишив людству величезний педагогічний і науковий спадок.

З метою творчого втілення ідей корифея в освітній процес закладу освіти,  підвищення науково – методичного рівня професійної компетентності педагогів, забезпечення обміну професійним досвідом щодо використання ідей педагогіки Великого гуманіста  29 жовтня 2018 року в ЗОШ №7 (директор Л.В.Грішагіна) відбулися педагогічні читання до 100 - річчя від дня народження Василя Олександровича Сухомлинського.

Під час заходу прозвучало чимало нових цікавих досліджень творчості Василя Сухомлинського.

Із вступним словом «Спадщина Василя Сухомлинського – невичерпне джерело Нової української школи» виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Солоненко., яка привітала учасників, наголосила на значимості педагогічної спадщини В.О.Сухомлинського  у Новій українській школі, актуальності його теоретичних положень  й методичних знахідок щодо формування творчої особистості учнів.

Питання щодо формування у дітей почуття доброти і людяності під час упровадження творчої спадщини В.О.Сухомлинського презентувала Гриненко Л.М., вчитель початкових класів. Погоріла В.К. поділилася досвідом роботи щодо актуальності впливу в умовах сьогодення поглядів  В.О.Сухомлинського на творчий розвиток учителя, шляхи піднесення його професійної майстерності. Василенко В.М., вчитель початкових класів, розкрила реалізацію педагогіки гуманізму у роботі з учнями початкових класів та їхніми батьками.

Про актуальні проблеми національно-патріотичного виховання, зокрема  погляд на проблему через творчість В.О.Сухомлинського висвітлила Малинова Н.А., вчитель історії.

Педагогічні читання завершилися… Залишили в роздумах усіх учасників, адже кожен думав над тим, який слід залишить після себе, якою в майбутньому стане Нова школа…

 

«Вірте в талант і творчі сили кожного вихованця!»

В.О. Сухомлинський

 

педчитання в ЗОШ №7
педчитання в ЗОШ №7
педчитання в ЗОШ №7
педчитання в ЗОШ №7


 |  :nesina  |   |  122

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика