Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Святкування Дня українського козацтва та Дня захисника України в Маслівській школі

Святкування Дня українського козацтва  та Дня захисника України в Маслівській школі

Святкування Дня українського козацтва

та Дня захисника України в Маслівській школі

       Споконвіку 14 жовтня люди відзначали християнське і народне свято – Покрова Пресвятої Богородиці. 

      З 1999 року свято Покрови в Україні відзначається як День українського козацтва. Божа Матір Покрова вважалася покровителькою запорозьких козаків. Головним храмом на Січі був Покровський. Козаки, ідучи у похід, брали з собою образок Покрови як священний оберіг. 

       З 2014 року згідно з наказом Президента України Петра Порошенка цей день визнано як День захисника України. 

      Вшановуючи традиції,  напередодні  чудових свят Дня українського козацтва та Дня захисника України в Маслівській школі було проведено ряд заходів. Класні керівники  провели   у своїх колективах години спілкування «Ми маленькі козачата», «Козацька звитяга», усні журнали, бесіди «Ми – нащадки козацької слави», переглянули відео, спрямовані на виховання в учнів патріотизму, інтересу до вивчення історії свого народу, бажання стати нащадками славних лицарів українських - козаків. Учні 5-6 класів  підготували  виставку малюнків «Славні козаки», а учні 3 та 7 класів власноруч виготовили човники - "чайки" та  написали на них побажання нашим воїнам словами пісні "Повертайся живим, благаю!". Вчителем інформатики Оленою Соромотіною створено онлайн-кросворд про козаків, який учні залюбки розгадували на заняттях гуртка «Ми – українці».

       13 жовтня для учнів 1-4 класів Світлана Захарків-Комаренко провела свято «Ну-мо, хлопці!». Цікаво й радісно було спостерігати за маленькими козачатами, які стали учасниками веселих конкурсів і продемонстрували спритність та інтелект.  Протягом дня радувала погляд учнів, учителів та гостей школи бібліотечна виставка «Козацькому роду нема переводу», яку підготувала шкільний бібліотекар Оксана Мосьпан. А учні старшої школи зустрілися з учнями ЗОШ №6 на дружній грі «Козацькі забави» (на базі ЗОШ №6). Учні нашої школи продемонстрували над швидке перевтілення з школярів у козаків, що дає змогу сказати з упевненістю, що доля козацтва України в надійних дитячих руках. Не залишився без уваги жоден  хлопець, бо у кожному класі дівчата привітали їх гарними словами, теплими побажанням та приємними подарунками.

       Сьогодні ми дуже вдячні тим, хто, ризикуючи власним життям, захищає нашу Україну, береже добробут в українських оселях та бореться за мир на рідній землі. Ми дякуємо солдатам України, які зараз перебувають у зоні АТО. Нехай ваші сила і мужність завжди опираються на любов та підтримку рідних і близьких людей. Міцного здоров’я, успіхів і надійного тилу! Нехай вам завжди буде кого захищати, але не буде від кого! А найголовніше – швидше повертайтеся живими і здоровими, бо вдома вас люблять і чекають!
       З Днем українського козацтва! З Днем захисника України!!!

 

Святкування Дня українського козацтва  та Дня захисника України в Маслівській школі
Святкування Дня українського козацтва  та Дня захисника України в Маслівській школі
Святкування Дня українського козацтва  та Дня захисника України в Маслівській школі


 |  :nesina  |   |  107

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика