Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5

Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5

Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5

 

             У 2018 році відзначається 100 років з дня народження видатного педагога, письменника, вченого Василя Олександровича Сухомлинського. З нагоди цієї визначної дати в ЗОШ №5 (директор Нестерович В.Й.) проведено різноманітні заходи.

З учнями 2-А класу класовод  Пилявських І.Г. провела тематичну виховну годину, діти підготували інсценізацію оповідання «Бабусин борщ».

2-А клас разом з класоводом Бутенко О.М. створили буктрейлер до оповідання «Покинуте кошеня», який самі проілюстрували та озвучили.

3-А клас (класовод Чмиль Н.А.) «виростили» ціле «Дерево казок Василя Сухомлинського».

Школярі 3-Б класу разом з класоводом Гузь Л.М. оформили лепбук за творами Василя Олександровича «Виховуємо громадянина»..

Учні 4-А класу (класовод Герасимчук Н.М.) ілюстрували казки та оповідання видатного педагога й підготували виставку малюнків.

 Учні 6-Б класу (учитель Веснянко Л.В.) провели захист проектів «В. Сухомлинський очима сучасних учнів». Діти проводили дослідження за такими напрямками: «Сухомлинський – людина», «Сухомлинський – педагог» , «Школа радості», «Сухомлинський – письменник», «Ушанування пам’яті В.О.Сухомлинського». Результатом роботи стали проекти, які учні  захистили 19 вересня 2018 року.

25 вересня працювала студія-читальня "Пізнавати світ розумом і серцем" (за творами В. Сухомлинського) для вчителів початкових класів, яку організувала заступник директора з НВР Плясецька С.О. Також було репрезентовано  веб-ресурс «Ювілейна  медіатека. До 100-річчя від дня народження В. О. Сухомлинського». У бібліотеці школи підготовлено виставку «До відзначення 100-річчя Василя Сухомлинського» (зав.бібліотеки Жердецька І.В.)

27 вересня 2018 року в школі відбулася захоплююча квест-естафета "Під блакитним небом Херсонщини" для учнів 6-7 класів, з метою ознайомлення з творчою спадщиною видатного українського педагога-гуманіста Василя Сухомлинського, формування у дітей та учнівської молоді відкритості, толерантності, згуртованості, уміння працювати  в команді, аргументовано відстоювати власну точку зору, стимулювати розвиток ініціативи, творчості, розвиток творчих здібностей, популяризація сучасних форм виховної роботи школярів, підвищення загального рівня ерудиції та розвитку логічного мислення.

На початку заходу учениці 10-А класу Сидоркіна Анна та Дармосюк Ольга ознайомили присутніх здобувачів освіти та членів журі з метою проведення квесту, учень 9-А класу Акуленко Олександр підготував мультимедійну презентацію про видатного українського письменника-гуманіста Василя Сухомлинського, заступник директора з НВР Плясецька С.О. пояснила умови та правила змагань.

У квест-естафеті взяли участь 4 команди: "Адреналін" (6-А клас, класний керівник Корчак Є. А.), "Таврійчани" (6-Б клас, класний керівник Веснянко Л. В.), "Перлина" (7-А клас, класний керівник Лук'янець С. А.), "Екстрим" (7-Б клас, класний керівник Кузьменков А. М.).

Кожна група отримала свою квест-карту, за якою пройшла 10 ключових майданчиків: "Презентаційний", "Літературний" (вчитель Григорчук О. О.), "Фізико-математичний" (вчитель Джеренова Л. В.), "Природничий" (вчитель Голованець О. М.), "Краєзнавчий" (вчитель Демченко В. В.), "Дослідницький" (бібліотекар Жердецька І. В.), "Евристичний" (вчитель Гайдук І. О.)," Спортивний" (вчитель Потапов І. Г.), "Інтелектуальний" (вчитель Кузьмін М. М.), "Художній" (вчитель Іванина К.М.).

На першому майданчику діти ознайомили зі своїми назвами команд, девізами, репрезентували виготовлені плакати про Сухомлинського. Виступи були доповнені танцями та виконанням пісень.

Найвище напруження відчули всі учасники квесту в момент виставлення балів, коли на екрані монітору було представлено підсумковий протокол (у програмі Exel) і можна було спостерігати постійне оновлення даних. Всі результати висвітлено чесно і прозоро.

За підсумками змагань лідером стала команда "Таврійчани", яка максимально проявила організованість, згуртованість, компетентнісний підхід, креативність та ерудованість. Особливо хочеться відмітити учнів 6-А класу Бриль Аліну, Решетняка Іллю, Лобуцьку Марію, Передерія Євгена.  Висловлюємо щиру подяку дітям-учасникам за активність, оригінальність та витримку, класним керівникам - за організаційну роботу з командами, вчителям - за роботу на ключових майданчиках та КЗ "Мала академія наук" Херсонської обласної ради за організацію квесту-естафети! Окреме «спасибі» дівчатам-фотокореспондентам Глушаковій Марії, Андрейко Олесі та Якименко Вікторії за допомогу.

 

Плясецька С.О., заступник директора з НВР

 Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5
Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5
Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5
Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5
Як відзначили 100-річчя з дня народження Василя Сухомлинського в ЗОШ №5


 |  :nesina  |   |  75

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Декабрь 2018 (5)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика