Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Педагогічні читання за книгою В.О. Сухомлинського

Педагогічні читання за книгою В.О. Сухомлинського

Педагогічне читання за книгою В.О. Сухомлинського

«Серце віддаю дітям»  в ЗДО я/с № 8 Новокаховської міської ради

     11 вересня 2018 року в ЗДО яслах-садку № 8 «Черемушки» Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) вихователем-методистом Столяр Наталією Петрівною  проведено педагогічне читання за книгою В.О. Сухомлинського «Серце віддаю дітям».

     Цей захід відбувся до 100 річчя В. Сухомлинського та в  рамках дослідно-експериментальної  роботи всеукраїнського рівня з проблеми «Психолого-педагогічне забезпечення особистісно орієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в дошкільному навчальному закладі».  

    Книга «Серце віддаю дітям»  -  педагогічне кредо й водночас педагогічний заповіт Василя Олександровича. Червоною ниткою крізь цю працю проходить ідея становлення душевного стрижня Людини – її думок, переконань, почуттів, естетичних поглядів і смаків.

      Василь Сухомлинський у своїх роздумах про завдання педагогів сказав: «Я твердо переконаний, що є якості душі, без яких людина не може стати справжнім вихователем, і серед цих властивостей на першому місці – вміння проникнути в духовний світ дитини. Тільки той стане справжнім учителем, хто ніколи не забуває, що він сам був дитиною».                                                           Для того, щоб вихователі майстерно спрямовували гуманістичні погляди В. Сухомлинського та практично створювали «інтелектуально-духовне поле, в якому постійно присутні природа, люди, діти, вчитель, тварини і птахи» було проведено педагогічне читання.  Під час його проведення вихователь-методист Наталія Петрівна використала  різні форми роботи з педагогами: перегляд відео-презентації «Віртуальна екскурсія «Серце віддаю дітям», читання уривків з книги, яка подарована донькою В. Сухомлинського та видана за новою редакцією, обговорення та дискусія з вихователями про сучасне сприйняття та використання його педагогічної спадщини.  Не залишив байдужим нікого з присутніх відеоролик «Серце віддане людям», особливо зворушливі кадри, де сам педагог розповідає про свою діяльність з дітьми, про вимоги до вчителя.

     Завідувач Зінаїда Миколаївна підкреслила, що дошкільники повинні спілкуватися з вихователем, як партнери, не скуті програмами, навчальним планом і бути максимально наближеними до джерел думки і почуттів – до природного середовища.   

                                                                                                                                 

Вихователь-методист:                                                                  Столяр Н.П.

 Педагогічні читання за книгою В.О. Сухомлинського
Педагогічні читання за книгою В.О. Сухомлинського
Педагогічні читання за книгою В.О. Сухомлинського


 |  :nesina  |   |  97

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Декабрь 2018 (5)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика