Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Маслівська ЗОШ готується до першого уроку

Маслівська ЗОШ готується до першого уроку

Підготовка класних керівників  Маслівської школи (директор Оксана Ковш) до першого уроку

Перший урок в навчальному році — важлива подія як для усіх учнів, так і для їхніх батьків та вчителів. Саме тому підготовка до цієї дати повинна бути належною. Окрім урочистих заходів обов’язковим, як дає зрозуміти програма Міністерства освіти, 3-го вересня є і проведення першого уроку.

Щорічно Міністерство пропонує свої варіанти тем для першого шкільного заняття. Такі теми не є обов’язковими та можуть коригуватись вчителем. Важливо, щоб початок нового навчального 2018-2019 року налаштував дітей на навчання, дав їм достатню мотивацію та корисні роздуми.

     Класні керівники 1-9,11 класів Маслівської школи підійшли до підготовки першого уроку творчо та креативно. Напередодні вони облаштували та оформили класні кімнати відповідно до обраної теми уроку, що сприятимуть вихованню та розвитку ціннісного ставлення особистості до держави, суспільства та окремої людини. Підготовлені уроки мають на меті пояснити школярам, що ціннісне ставлення до кожної окремої людини передбачає соціальну відповідальність, чесність, терпимість до іншого, хоробрість та здатність постояти за себе та інших, добросовісність, правдивість, вміння працювати в колективі та здійснювати колективну роботу, ефективно протистояти будь-яким проявам насильства та жорстокості, готовність допомагати та підтримувати.

Дорогі господарі класних кімнат та  батьки, ваші класні керівники чекають на вас! До зустрічі 3 вересня на першому уроці 2018-2019 н.р.!

Адміністрація школи

Маслівська ЗОШ готується до першого уроку
Маслівська ЗОШ готується до першого уроку
Маслівська ЗОШ готується до першого уроку


 |  :nesina  |   |  164

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Июнь 2019 (10)
Май 2019 (30)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика