Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » ММО шкільних бібліотекарів

ММО шкільних бібліотекарів

28 серпня 2018 року на базі  гімназії Новокаховської  міської ради  відбулося засідання ММО шкільних бібліотекарів.

Згідно з планом роботи методичного кабінету Новокаховської міської ради в кінці серпня відбулося МО ШБ, на якому затверджено план роботи на рік. Одним із перших та нелегких завдань, що нас очікують,  є перехід із системи обліку бібфондів ББК на міжнародну систему обліку УДК, це нелегкий та кропіткий процес. Ініціативна група  взялася розробити спрощені таблиці саме для ШБ. Приємно зустрічатися, коли в колективі панує взаєморозуміння та є бажання допомогти колегам. Новий навчальний рік приніс зміни у склад шкільних бібліотекарів: до нашого згуртованого колективу долучились новачки у ЗОШ № 5 (Жердецька І.Є.) та Дніпрянську ЗОШ ( Горева Д.В). Бажаємо їм успіхів і завжди прийдемо на допомогу.

У  зв’язу зі столітнім ювілеєм В.О. Сухомлинського  бібліотекарі вирішили провести бібліофест «Родзинки «Школи під голубим небом», обговорили пропозиції, та запропонували план проведення у два етапи: перший – шкільний (у формі відкритих уроків читання, присвячених Всеукраїнському дню бібліотек), другий – міжшкільний (у формі змагання на кращу інсценівку творів Сухомлинського В.О.). Обговорено поточні питання, стосовно поставок підручників, обміну ними між школами тощо.

Приємно було знаходитися у свіжевідремонтованій читальній залі бібліотеки гімназії, оснащеній  новими бібліотечними меблями.  Дякуємо за гостинність завідуючій ШБ Баскаковій З.І. та адміністрації !

 Керівник МО Верішко Н.В.

ММО шкільних бібліотекарів
ММО шкільних бібліотекарів


 |  :nesina  |   |  138

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика