Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Літня мовна школа FunLand у ЗОШ №5

Літня мовна школа FunLand у ЗОШ №5

Літня мовна школа FunLand у ЗОШ №5

Можливо, хтось і не повірить, що діти на літніх канікулах із задоволенням прокидаються о сьомій тридцять, щоб на дев’яту прийти без запізнень до Таврійської п’ятої школи, однак це правда. Варто тільки поспостерігати за хлопцями і дівчатами, які зранку поспішають на спортивний майданчик. Більше того, вони з величезним ентузіазмом та запалом роблять вправи під ритмічну музику. А старші з них – дівчата-десятикласниці – навіть виконують роль інструкторів, демонструючи своїм молодшим товаришам різноманітні танцювальні та спортивні рухи.
13 серпня 2018 року в ЗОШ №5 м. Таврійська розпочала свою роботу літня мовна школа «FunLand» у рамках проекту GoCamp. Без англійської мови немає ні сучасної науки, ні вищої освіти. Це також запорука успішної персональної кар’єри. Тому наш заклад взяв участь у загальнонаціональному проекті літніх мовних таборів, який було ініційовано Міністерством освіти та науки України. Мета проекту – підвищити рівень володіння англійською мовою серед учнів школи, зацікавити дітей, започаткувати моду на вивчення іноземних мов, привернути увагу суспільства до цієї теми.
Щиро вітали всіх учасників літньої школи директор Нестерович Віктор Йосипович та заступник директора Плясецька Світлана Олексіївна. Роузі, двадцятиоднорічна дівчина-волонтер з Великобританії, дуже відкрита, щира й усміхнена, відразу змогла активізувати школярів. Вчителі англійської мови Шарапенко Віра Анатоліївна, Щербан Ольга Юріївна, Гайдук Інна Олександрівна обговорили правила роботи, проводять з учнями різні "актівіті", розучують руханки. Море емоцій, веселе спілкування, ігри й розваги - ось що чекає на дітей у таборі.
Відвідують заняття 25 учнів 5-10 класів, в ігровій, цікавій, легкій та доступній формі вивчаючи англійську мову. Однак все це зовсім не схоже на звичайні уроки: діти йдуть на спортивний майданчик, де спілкуються іноземною мовою, грають у різноманітні мовні ігри, щоб збагатити свій словниковий запас. Також діти познайомилися з проектом від компанії Київстар, яка є спонсором GoCamp. Учасникам табору запропоновано розробити макети мобільних додатків, які були б цікаві широкому колу споживачів мобільних послуг. Діти взялися за виконання досить складного, але цікавого завдання із задоволенням. Можливо, у майбутньому їх ідеї будуть втілені в життя. Позитивним є той факт, що саме ігрова діяльність, неофіційна атмосфера, відсутність оцінок пробудили немалий інтерес до вивчення іноземної мови та високу активність у школярів.
14 серпня  до школи завітав підприємець, депутат Новокаховської міської ради, спонсор нашого табору Дурасов Руслан Олександрович, розповідь якого не залишила байдужими нікого з присутніх. Він щиро поділився історією свого становлення як підприємця, ще раз наголосив на тому, що вивчення англійської мови є дуже важливим, а головне в житті – мати власні оригінальні ідеї, вірити в свої сили і впевнено рухатися до мети.
Хочеш змінити світ, надихай дітей!
Світлана Плясецька, заступник директора з НВР ЗОШ №5
Літня мовна школа FunLand у ЗОШ №5
Літня мовна школа FunLand у ЗОШ №5
Літня мовна школа FunLand у ЗОШ №5


 |  :nesina  |   |  92

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика