Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Дні педагогічної майстерності у дитсадку «Журавлик»

Дні педагогічної майстерності у дитсадку «Журавлик»

Дні педагогічної майстерності у дитсадку «Журавлик»
Кожен навчальний рік ясла – садок «Журавлик» (завідувач Дудник Т.А.)комбінованого типу Новокаховської міської ради Херсонської області  планує та проводить для підвищення професійного зростання педагогів Дні педмайстерності. Досвідчені вихователі та фахівці
закладу  дошкільної освіти   презентують    сучасні педагогічні знахідки, надбання, свої власні наробки  з актуальних питань розвитку та виховання дошкільнят.
Так у 2017-2018 навчальному році музичний керівник Сіренко Наталія Вікторівна за допомогою практичних вправ з вокалотерапії, визначення правил гігієни та перегляду відосюжетів про людський  голос, провела з педагогами професійну консультацію – пораду на тему: «Догляд педагога за своїм голосом». В ході проведення консультації  Наталія Вікторівна навчила присутніх, як правильно користуватися своїм  голосом , як берегти його силу, звучність та витривалість протягом багатьох років. Розповіла про дотримання елементарних правил безпеки, які дозволяють попередити захворювання , що ведуть до зміни та втрати голосу; надала корисні поради щодо швидкого лікування голосових зв’язок у домашніх умовах. Консультацію -  презентацію  на тему: «Навчальна та розвивальна ейдетика, що приносить задоволення»   здійснила вихователь Горбатова Наталія Миколаївна. Педагог  з досвіду роботи ознайомила присутніх  з сучасним методично - дидактичним матеріалом по ейдетиці, який ефективно та успішно розвиває дитячу пам'ять, образне мислення, образну уяву, розвинену увагу та творчі здібності дошкільнят. Зазначила, яким саме універсальним методам роботи за системою ейдетики треба надавати у роботі з вихованцями.
Для молодих спеціалістів закладу вихователь з фізичного виховання Король Наталія Іванівна провела консультацію з елементами тренінгу на тему «Прилучення дошкільнят до здорового способу життя через гру» (рухливі ігри з інтелектуальним навантаженням), яка надала можливість більш детально ознайомитись з рухливими іграми  інтелектуального спрямування, які ефективно впливають на діяльність серцево-судинної, дихальної, зорової та інших систем організму, зад6овольняють потребу у русі, закріплюються та вдосконалюються такі важливі фізичні якості, як швидкість. Спритність, витривалість, точність тощо.
Консультацію – огляд на тему «Сучасні засоби нетрадиційного малювання в роботі з дошкільниками» та «Методи ТРВЗ в роботі з казкою» представили увазі колег  молоді спеціалісти вихователі Бариш Анастасія Сергіївна та Груздєва Оксана Вадимівна. В своїх консультаціях вихователі  визначили  основні аспекти сучасних методів та прийомів роботи з дітьми дошкільного віку,які допомагають розвивати творче та логічне мислення, креативні здібності.
Вихователь – методист                                     Бариш О.Г.
   
Дні педагогічної майстерності у дитсадку «Журавлик»
Дні педагогічної майстерності у дитсадку «Журавлик»
Дні педагогічної майстерності у дитсадку «Журавлик»


 |  :nesina  |   |  181

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика