Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень професійної орієнтації учнів ЗОШ №5

Тиждень професійної орієнтації учнів ЗОШ №5

Тиждень професійної орієнтації учнів ЗОШ №5

З 14 по 18 травня 2018 року в рамках фестивалю «STEM-весна на Херсонщині» у ЗОШ №5 відбувся тиждень професійної орієнтації учнів.
Вибір професії — невід’ємний етап у житті кожного, хто здатний працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів, обрати свій, єдиний. І справді, дуже нелегко розібратися у такому великому розмаїтті професій. Тож традиційно щороку з метою підготовки та допомоги школярам у виборі майбутньої професії в нашій школі проходить тиждень професійної орієнтації учнів.
Тиждень розпочався проведенням класними керівниками  2-11 класів годин спілкування з теми  «Світ професій».
Для учнів у бібліотеці школи бібліотекарем Приз Вірою Андріївною була організована виставка «Професій 1000 – моя одна», де були представлені рекламні проспекти різноманітних професій.  Протягом тижня учні дізналися чимало нового про широкий світ професій. І ким би вони не мріяли стати, яку б професію собі не обрали, кожен повинен добре знати свою справу, робити її чесно та вміло.
Для учнів 9-11 класів психологом школи Кузьмицькою Інною Григорівною був проведений ряд заходів для визначення професійних інтересів старшокласників, з метою вивчення  індивідуальних  особливостей та соціального напрямку особистості.
Також учні 9-11 класів взяли участь у написанні міні-творів «Моє уявлення майбутньої професії», в яких вони описали, якою вони бачать професію своєї мрії. Учні 2- 8 класів  -  у конкурсі малюнків «Професія моєї мрії», де кожен з них за допомогою малюнка показав, ким би він мріяв стати у майбутньому.
17 травня дев’ятикласники разом з класним керівником Барановською Любов Василівною взяли участь в обласному масовому заході для учнівської молоді «Профорієнтаційний ПрофіКемп», який відбувся в міському Палаці культури.
18 травня соціальним педагогом Жадановою Тетяною Олександрівною з учнями 10 класу було проведено корекційно-розвивальне заняття «Розвиток профорієнтаційних знань старшокласників», з метою формування учнів відповідального відношення до вибору професії, актуалізації проблем успішного вибору професії, формування навичок групової роботи, усвідомлення учнями відмінності між бажаннями й можливостями людини та врахування вимог соціального середовища.
4 травня для учнів 10 класу соціальним педагогом та класним керівником Джереновою Ларисою Веніамінівною була організована зустріч з представником центру зайнятості у формі заняття з елементами тренінгу «На порозі професійного вибору», з метою підготовки учнів до вибору майбутньої професії.
Тиждень професійної орієнтації учнів ЗОШ №5
Тиждень професійної орієнтації учнів ЗОШ №5
Тиждень професійної орієнтації учнів ЗОШ №5
Тиждень професійної орієнтації учнів ЗОШ №5


 |  :nesina  |   |  140

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика