Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » День цивільного захисту в Маслівській школі

День цивільного захисту в Маслівській школі

День цивільного захисту в Маслівській школі
Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 5 травня в Маслівській школі (директор Ковш О.П.) пройшов  День цивільного захисту.
Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров'я та життя.
Вранці школярі зібрались на подвір’ї школи на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.
На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.
Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні мультфільми та фільми, практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.  Педагог-організатор Ляшкова О.М. організувала виставки плакатів, стіннівок та малюнків, провела вікторину «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».
Медичний працівник Авраменко Л.В. продемонструвала надання першої медичної допомоги для дітей, а вчителі фізичної культури Яцюк О.М. та Протоковський А.В. провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист”.
Основним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Дотримання  інструктажів та практичні заняття з формувань ЦЗ дали можливість ще раз скоординувати дії підрозділів і провести термінову евакуацію за 2 хвилини 34 секунди.
Закінчився  День цивільного захисту підсумковою лінійкою  та обговоренням результатів проведення Дня цивільного захисту з керівним складом школи, відповідальними особами, педагогічними працівниками.
Участь учнів, працівників школи в проведенні Дня цивільного захисту закріпило їх теоретичні знання та навчило діям в екстремальних ситуаціях щодо збереження життя, наданні допомоги потерпілим в разі потреби.

 Адміністрація школи

День цивільного захисту в Маслівській школі
День цивільного захисту в Маслівській школі
День цивільного захисту в Маслівській школі


 |  :nesina  |   |  181

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Апрель 2019 (10)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика