Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень психологічної служби в ДНЗ я/с «Черемушки»

Тиждень психологічної служби в ДНЗ я/с «Черемушки»

 

         Тиждень психологічної служби в ДНЗ я/с «Черемушки»
    
З 23.04.2018р. по 27.04.2018р. в дошкільному навчальному закладі ясел-садка №8 Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.)  згідно плану роботи ММК тривав  Тиждень  психологічної служби.  Був розроблений план заходів на кожен день з метою розвивальної, профілактичної, а також просвітницької роботи з усіма учасниками освітнього процесу: дітьми, батьками, педагогами.
     Практичним психологом Тетяною Нікуліною,  з дітьми середніх груп №5, 7 проведені корекційно - розвивальні заняття з профілактики соціальної дезадаптації дошкільнят «Іскорка доброти»«Я вмію  володіти своїми емоціями».  Діти закріпили  вживання ввічливих слів, вправлялися в умінні говорити компліменти одноліткам та дорослим. Під час ранкових зустрічей проводилися розвивально-профілактичні  бесіди з правового виховання: «Я маю право!» (Конвенція ООН про права дитини) , бесіда про форми покарання, «Коло друзів», «Здоровий спосіб життя».  Діти класифікували шкідливу та корисну їжу, обігрували ситуації «В лікарні», «Моя сім’я», переглядали мультанімацію «Проти насильства в сім’ї». Сімейну ситуацію, яку батьки оцінюють з усіх боків позитивно, дитина може сприймати зовсім інакше. Дізнатись, яким вона бачить навколишній світ, сім’ю, батьків, себе, зрозуміти причини виникнення багатьох проблем і ефективно допомогти  при їх вирішенні, допоміг тест призначений для виявлення особливостей внутрішньосімейних відносин  «Малюнок сім’ї». Батьки ознайомилися з листівкою «Насильство в сім’ї – грубе порушення прав людини», мали можливість переглянути стендову  інформацію «Лист-Маніфест дитини до батьків», а порадник «Не моралізуйте і не говоріть занадто багато» оснований на заповідях сімейного виховання В.Сухомлинського, надав можливість зорієнтуватися та обрати правильний,  більш дієвий шлях до серця своєї дитини.
     Емоційно та творчо пройшло заняття з елементами тренінгу «Профілактика професійного вигорання», на якому були присутні вихователі закладу. Метою роботи було завдання знайти внутрішні ресурси для подолання стресових ситуацій у педагогів, профілактика та подолання емоційного вигорання, виснаження.
     Проведення тижня психології сприяло згуртуванню дитячих колективів, створенню позитивного настрою як у дітей, так і у дорослих, формуванню почуття гумору, подоланню негативних емоцій. Це стало своєрідним стимулом для особистісного і професійного зростання педагогів, реалізації нових ініціатив, активізації батьків, налаштуванню їх на співпрацю.
Тиждень психологічної служби в ДНЗ я/с «Черемушки»
Тиждень психологічної служби в ДНЗ я/с «Черемушки»
Тиждень психологічної служби в ДНЗ я/с «Черемушки»


 |  :nesina  |   |  97

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (25)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика