Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тижня Захисту дітейв ЗЗСО І-ІІІст. №10

Тижня Захисту дітейв ЗЗСО І-ІІІст. №10

Про проведення Тижня Захисту дітей
З 16 квітня по 20 квітня 2018 року в ЗЗСО І-ІІІст. №10 Новокаховської міської ради проходив Тиждень Захисту дітей. Мета проведення тижня – комплексне розв`язання питань забезпечення безпечних умов навчання і праці учасників навчально-виховного процесу та активація діяльності навчального закладу з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності. Для проведення Тижня Захисту дітей було розроблено план заходів
з охорони праці та безпеки життєдіяльності закладу. У ході проведення тижня всі заплановані заходи виконано. У рамках «Тижня безпеки життєдіяльності»  оформлено куточки безпеки «Збережи своє здоров’я і життя», книжкову виставку у шкільній бібліотеці. Підготовлено пам’ятки для учнів та батьків щодо запобігання невиробничого травматизму серед дітей. Проведено конкурс плакатів, листівок « Ми за здоровий спосіб життя».
Вчителі початкових класів провели ситуативну гру «Твої дії в надзвичайних ситуаціях». Класні керівники провели виховні години з безпеки життєдіяльності «Ми за здоровий спосіб життя», тренінг «Викликаємо рятувальні служби». Захоплюючим був виступ агітбригади «Будь здоровим». Екскурсію до пожежно-рятувальної частини організувала класний керівник 2-А класу Собецька С.А. Медичною сестрою Маценко І.В. проведено практичне заняття з презентацією «Правила надання першої долікарської допомоги».
Відповідальна особа з охорони праці Л.В.Циганкова

 

Тижня Захисту дітейв ЗЗСО І-ІІІст. №10


 |  :nesina  |   |  60

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (25)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика