Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Міський семінар-практикум в ЗОШ №7

Міський семінар-практикум в ЗОШ №7

Міський семінар-практикум в ЗОШ №7 

“ Гуманізація навчально-виховного процесу на уроках англійської мови”

«Учитель повинен ставити перед собою велику мету, несумісну з його зусиллями, і це тому, що тільки так він зможе піднести своїх учнів і піднестися сам»

                                                                                                     Ш.Амонашвілі

Педагогічний колектив ЗОШ №7 (директор Л.В.Грішагіна ) є учасником Всеукраїнського експерименту «Психолого педагогічне забезпечення особистісно-зорієнтованої освіти на засадах гуманної педагогіки в середньому загальноосвітньому навчальному закладі».

19 квітня 2018 року в рамках експериментальної роботи на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №7 відбувся міський семінар-практикум для вчителів англійської мови на тему: «Гуманізація навчально-виховного процесу на уроках англійської мови».

Під час семінару господарі заходу (Крутієнко Н.В., Іванюк О.О., Рипенко В.В., Голоушкіна О.Ю. – вчителі англійської мови) познайомили гостей з метою, принципами та основними умовами впровадження гуманної педагогіки. Не залишилося поза увагою педагогів питання дотримання етапів гуманного уроку англійської мови, вимог до письма, говоріння, читання та аудіювання учнів, формування комунікативних компетентностей.

Родзинкою заходу було проведення корпоративної гри «На крилах мрій», під час якої всі учасники мали змогу обмінятися думками щодо виховання гуманної, благородної людини.

Учасники семінару розширили свої знання з методики співробітництва педагогів з учнями, яка побудована на основах гуманності, віри в дитину та виховання творчістю. Вчителі міста  побачили  як  на  практиці  перетворюються  ідеї  гуманної  педагогіки,  що  несуть  вони  учням  і  який  результат  від  того.

Завдяки вдалому психологічному супроводу Т.Є.Лемешевої була створена сприятлива та емоційна атмосфера співпраці вчителів.

 

Міський семінар-практикум в ЗОШ №7
Міський семінар-практикум в ЗОШ №7


 |  :nesina  |   |  160

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Февраль 2019 (22)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика