Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » 22 квітня – Міжнародний день Землі

22 квітня – Міжнародний день Землі

22 квітня – Міжнародний день Землі

 

   22 квітня на планеті відмічається Міжнародний день Землі, покликаний об'єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища, нагадати про те, що планета, яка дарувала нам життя, унікальна й має потребу в турботі й захисті. Міжнародний день Землі – свято чистої Води, Землі і Повітря.

   День нагадування про страшні екологічні катастрофи, день, коли кожна людина може задуматися над тим, що він може зробити у вирішенні екологічних проблем, поборовши в собі байдужість. Цей день покликаний об’єднати людей планети в справі захисту навколишнього середовища. У цей день кожен мешканець планети може зробити свій маленький внесок у справу захисту навколишнього середовища: очистити від сміття прилеглі території, висадити хоча б одне дерево.

   Отож, і учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №10 Новокаховської міської ради  взяли участь у святкуванні Міжнародного Дня Землі.

   В школі відбувся конкурс екологічних плакатів та малюнків «Збережемо  нашу Землю», в якому взяли участь учні 1-8 класів.

   Організовано і проведено заходи, що спрямовані на формування екологічної свідомості учнів:  проведені конференції, диспути, захисти екологічних проектів, ведеться пошукова робота, агітаційно-пропагандистська робота.

   Проведено трудові акції : “Посади і збережи дерево”,  “Парад квітів біля школи”, “Очистимо планету від сміття”, “Екологічна стежка”, “Флора України -  компас у зеленому світі”, “Чиста Україна - чиста Земля”. У проведенні акцій взяло  участь 458учнів, 68 педагогів, 14 працівників технічного персоналу.  Учні, вчителі, батьки, працівники школи під час проведення   прибирали: шкільну територію (території від сміття, обкопування дерев на шкільних ділянках, догляд за клумбами, упорядкування трав’яних газонів, проведено підчистку та обрізку дерев і кущів); міський парк. 

Якщо б кожна людина на клаптику землі своєї зробила все,

що вона може, яка б прекрасна була б наша Земля!

                                                                                                 Адміністрація

22 квітня – Міжнародний день Землі
22 квітня – Міжнародний день Землі

 

 

 


 |  :nesina  |   |  135

Интересное

Меню




Друзі

Архів

Февраль 2019 (22)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика