Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Учні ЗОШ № 1 за чисте довкілля свого рідного міста

Учні ЗОШ № 1 за чисте довкілля свого рідного міста

Учні ЗОШ № 1 за чисте довкілля свого рідного міста

 

          Колектив першої школи (директор Зуйко О.М.) не стоїть осторонь екологічних проблем міста, області, держави.  Як результат роботи була проведена звітна учнівська конференція на тему «Земля – наш спільний дім», де були підбито підсумки міського етапу обласної акції «Допоможемо зимуючим птахам», прозвітували про участь в екологічних акціях «Допоможемо зимуючим птахам», «Чиста школа – чисте місто», по благоустрою та озелененню шкільної і пришкільної території.   

 

          Учнівське врядування розповіло про участь у Всеукраїнській акції «Україна без сміття», яку ініціювала депутат Новокаховської міської ради Марченко Наталія Георгіївна. Вона виступила перед учнями зі словами подяки за активну участь у цій акції та розповіла про користь та шкоду від батарейок. Діти  передали зібрані батарейки для утилізації, а пластикові кришки – для переробки на створення лазерного хірургічного скальпелю.       Учні школи і надалі будуть продовжувати участь у цій благородній справі.

 

          На конференції відзначили переможців І-ІІІ етапів та учасників  ІУ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії  ученицю 8-Б класу Пономарьову Олену та з екології  ученицю 10-А класу Панченко Вероніку.

 

 У місті Тернопіль Вероніка захищала екологічний проект з теми «Дослідження водоспадів маєтку П.М.Трубецького, с.  Козацьке Херсонської області». Ми пишаємося досягненнями наших учениць.

 

        22 березня в загальноосвітній школі №1 був проведений єдиний тематичний день, присвячений Міжнародному Дню Води. Протягом дня  в усіх класах проходили екологічні  уроки, уроки-тренінги,  захисти проектів, квести, вікторини на тему води. Учні знайомилися з цікавими фактами про воду, її значенням в житті людини.

 

     20 квітня,  до Всесвітнього  Дня Землі, в школі відбулися різноманітні  заходи. Співдружність 2-а, 6-а та 10-а класів (керівники Лелюшкіна Н.В., Карленко О.А., Комишанова Т.А., Гайдиш Ю.М) підготувала загальношкільне свято «Земля – наш спільний дім», яке пройшло цікаво, пізнавально та весело.  

 

         Висловлюємо подяку за активну участь в екологічних заходах учням, вчителям, батькам, техперсоналу нашої школи,  а також депутату Новокаховської міської ради Марченко Наталії Георгіївні та Мосьпан Тетяні Олегівні за небайдужість та допомогу у вихованні екологічної свідомості молоді нашого міста.

ЗДНВР   Стрельцова І.Л.

Учні ЗОШ № 1 за чисте довкілля свого рідного міста
Учні ЗОШ № 1 за чисте довкілля свого рідного міста
Учні ЗОШ № 1 за чисте довкілля свого рідного міста


 |  :nesina  |   |  115

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Февраль 2019 (22)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика