Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » «Тиждень захисту дітей»в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки»

«Тиждень захисту дітей»в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки»

Проведення «Тижня захисту дітей»

в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки»

     З 16 квітня по 20 квітня 2018 р. в дошкільному навчальному закладі ясел-садку № 8 Новокаховської міської ради (завідувач Тихонова З.М.) відбувся весняний тематичний «Тиждень захисту дітей».

     «Тиждень захисту дітей» проходив з метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров`я під час НС.

     Вся робота була спланована і проведена відповідно віку дітей та тематичних днів: «Дитина і природа», «Будь обережним в побуті!», «Дитина і вулиця», «День здоровۥя», «Захисти себе сам».

     Протягом тижня педагоги закладу разом з дітьми у цікавих, ігрових формах роботи у вигляді бесід, інтегрованих занять з переглядом відеоматеріалів, дидактичних та сюжетно-рольових ігор, екскурсій -подорожей, театралізації, спортивних  розваг, закріпили навички поведінки в умовах виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру. Як підсумок «Тижня безпеки» було проведено комплексно - об’єктивне тренування з пожежної тематики по евакуації вихованців та дорослих «Увага небезпека!» в укриття  захисної споруди. Доцільно відмітити, що діти мають на належному рівні практичні навички реагування на сигнал та евакуацію в підвальне приміщення. Відповідно до віку мають поняття про небезпеку і безпеку, про те, що від нас самих залежить наше життя.

      Підсумком «Тижня захисту дітей» стало проведення фізкультурних розваг, де були проведені   змагання «Спритні рятівники» за участю вихованців старших груп. Дошкільнята знаходили вихід із небезпечних ситуацій, змагалися в швидкості, спритності, вмінні орієнтуватися на місцевості. Діти закріпили правила пожежної безпеки, пригадали номери екстрених викликів, вправлялися в наданні першої медичної допомоги. 

     В кожній групі була оформлена виставка дитячих робіт з теми «Бережіть своє життя». 

    Всі проведені заходи формували у свідомості дітей та дорослих відчуття особистої та колективної безпеки.

     Через позитивні емоції, веселі ігри, добрі справи, приємне спілкування викликало і закріпило у світовідчутті дітей культ радості буття, дивовижної краси навколишнього світу, беззаперечної цінності життя на Землі і необхідність усіляко його берегти.

«Тиждень захисту дітей»в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки»
«Тиждень захисту дітей»в ДНЗ я/с № 8 «Черемушки»


 |  :nesina  |   |  361

Интересное

https://www.piluli.info/nebido-i-nizkij-testosteron/

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика