Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Економічна розвага у «Журавлику»

Економічна розвага у «Журавлику»

Економічна розвага у «Журавлику»

Однією з найбільш ефективних форм роботи з дітьми в царині економічного виховання є економічні ігри. Вони сприяють закріпленню і розширенню знань про економічну сферу діяльності дорослих, виробленню елементарних практичних навичок у сфері економічних відносин.
З цією метою в ЗДО ясла-садку №4 (завідувач Дудник Т.А.) 03 квітня 2018 р. була організована та проведена сюжетно-рольова гра соціально-економічного характеру «Ми в театрі».
Театралізовану виставу на тему: «Колобок у світі економіки» (сценарист і постановник музичний керівник Сіренко Н.В.) презентували маленькі актори-діти спеціалізованої офтальмологічної групи №12 (вихователі Груздєва О.В., Кравченко М.Г.). Глядачами цікавого дійства були діти, вихователі, батьки інших садових груп та працівники ясла садка. Вся сюжетна гра пройшла за чітким планом та розподілом ролей: «Зустріч у фойє» (закріплення з дітьми слів привітання, спілкування, обмін враженнями); «У черзі до каси» ( правила куплі-продажі); «Завітали до театральної зали» (правила поведінки в театрі); «Економічна вистава»; «Привітання артистів» (слова вдячності, аплодисменти).
В ході театралізованого дійства економічного напрямку діти мали змогу збагатити свої уявлення про світ економічних явищ та понять, таких як: економіка, прибуток, установа, гроші, вклад, банк, бізнес, бартер, бюджет, економічні новини, ремесла. Також було приділено увагу розвитку сценічної мови дітей, їх акторській майстерності та творчих здібностей.

Вихователь-методист                                                Бариш О.Г.

Економічна розвага у «Журавлику»


 |  :nesina  |   |  178

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (23)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика