Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Учителі гімназії працюють в рамках проблеми соціалізації учнів

Учителі гімназії працюють в рамках проблеми соціалізації учнів

Учителі гімназії працюють в рамках проблеми соціалізації учнів
    «Вплив культурних норм і традицій на адаптацію та соціалізацію дитини в умовах навчального закладу» - на таку тему 26 березня 2018 року, під час канікул,  відбулася педагогічна рада в гімназії Новокаховської міської ради, яку підготувала і провела заступник директора з виховної роботи М.В.Самохіна. Усі вчителі працювали в групах, від кожної з груп цікавими були виступи вчителів історії та права Новікової Л.М. та Мазурик Л.В. на тему «Історичні аспекти розвитку культурних норм і традицій та прилучення до них учнів засобами уроків історії». Доповнена доповідь виступами вчителів Головко І.А., Зеленської С.А., які розглянули теми: «Початкова ланка як перша сходинка до адаптації та соціалізації учнів засобами прилучення їх до культурних норм і традицій народу» та «Залучення старшокласників до культурологічних акцій з метою вивчення історії рідного краю та вплив такої роботи на соціалізацію учнів».
    Вчителі гімназії не залишають осторонь на педрадах і тему превентивного виховання учнів. Так і на цій педраді педагог соціальний В.В.Стоянова підготувала  доповідь на тему: «Особливості виховної діяльності з підлітками з проблемних родин та родин,  що потрапили у складні життєві обставини», а психолог Нікуліна Т.О.- цікаву лекцію та презентацію «Виховання  здорового способу  життя або як позначити для учнів рамки шкідливих звичок».
     Отже, півтори години спілкування пройшли в робочій творчій атмосфері. Підсумком роботи педагогів став нестандартний проект рішення педагогічної ради – «віночок єдності», який вчителі сплели із свої творчих ідей та напрацювань.
      На світлинах представлені моменти роботи педагогічної ради.

                                              Заступник директора з виховної роботи
                                                                     М.В.Самохіна
Учителі гімназії працюють в рамках проблеми соціалізації учнів


 |  :nesina  |   |  134

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика