Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Ювілей «Дюймовочки»

Ювілей «Дюймовочки»

Ювілей «Дюймовочки»

Радісну подію, 55-річний ювілей від Дня заснування відзначив 1 квітня дошкільний начальний заклад ясла-садок №1 «Дюймовочка» ( завідувач Ірина Матвієнко). Ювілей садочка – це особлива подія, в цей день ще здалеку можна було здогадатись, що тут – свято, лунає музика і пісні, букети квітів, повітряні кульки, святковий настрій, гомін.

Рівно 55 років тому відчинилися двері дитячого садочка для малюків та їх батьків. Це достатньо великий термін для дошкільного закладу, але незважаючи на поважний вік, заклад йде в ногу з часом. За ці роки зі стін «Дюймовочки» вийшло багато вихованців.

На свято завітало чимало гостей, дітей, батьків, ветеранів. У закладі пам'ятають тих, хто раніше працював у ньому і присвятив себе вихованню. Працівники щиро привітали ветеранів, подарувавши їм пісню.

Серед почесних гостей, які постійно допомагають, відгукуються на потреби, відповідають на запитання, розуміють проблеми дошкілля, з вітальними словами  завітали – міський голова Коваленко В.І., начальник відділу освіти Якубова О.О., завідуюча  МПМПК Скрипнікова М.А., депутати міської ради Афанас'єв О.І.,Хоменко С.В.,члени Асоціації закладів освіти сприяння здоров'ю, завідувачі  закладів дошкільної освіти Величко Л.В., Дудник Т.А., Тихонова З.М.

За багаторічну сумлінну працю, вагомі трудові здобутки, інноваційний перетворюючий пошук представники влади вручили колективу почесні грамоти, звичайно ж, не обійшлося і без подарунків.

Всі присутні на святі поринули у атмосферу арт-кафе «Дюймовочка». Запам'яталися таночки у виконанні як дітлахів, так і дорослих, веселі пісні, гумористичні частівки, вірші, заплітання коси, ювілейний торт. Святковий концерт колектив підготував з притаманною йому творчою винахідливістю, добротою.

На святі було по родинному затишно, радісно, всі присутні отримали багато позитивних емоцій та гарний настрій.

Ми впевнені, що дошкільний начальний заклад ясла-садок №1 «Дюймовочка» відсвяткує ще не одну славетну дату, а ті добрі справи, які уже зроблено за ці роки, будуть справжнім «скарбом» для наступних поколінь.

Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»
Ювілей «Дюймовочки»


 |  :nesina  |   |  176

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (23)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика