Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Майстер – клас Кучми Л.Д. вчителя ЗОШ №7

Майстер – клас Кучми Л.Д. вчителя ЗОШ №7

Майстер – клас Кучми Л.Д. вчителя ЗОШ №7 «Стати найкращою версією самого себе» для вчителів початкових класів м. Нової Каховки

 

27 березня 2018 року вчитель школи №7(директор Л.В.Грішагіна) Кучма Любов Дмитрівна в рамках Дня педагогічної ідеї провела третє засідання міського майстер – класу «Стати найкращою версією самого себе» для вчителів початкових класів  на тему «Творчий ріст учителя в гуманістично орієнтованій навчально – виховній діяльності».  

Лейтмотив «Палайте Серцем і творіть Любов'ю». 

Перед початком роботи, для емоційного налаштування, Любов Дмитрівна провела вправу "Будиночки для емоцій".

Потім вона  звернулася до слухачів майстер-класу  і окреслила коло найважливіших питань, розгляд яких допоможе   формувати і удосконалювати  ключові компетентності маленьких школярів .

 У своєму виступі, Кучма Л.Д. , наголосила про особливе значення вчителя в житті молодших школярів. саме вчитель є головною постаттю, яка регулює взаємостосунки з батьками, іншими дорослими, формує їхнє ставлення до неї та її ставлення до себе, як іншої. Також вона зазначила, що на сучасному етапі розвитку суспільства особистісно – гуманна орієнтація освіти стає загальновизнаною необхідністю. Головні її показники – любов до дітей, захист їхніх прав та інтересів, піклування про їхнє самопочуття, емпатійне ставлення (співпраця) до кожного, підтримка дитячої індивідуальності, повага до батьків і до сімейних традицій. Підкреслила, що найголовнішим моментом у спілкуванні з дітьми є встановлення особистісного контакту з кожною дитиною., адже він створює впевненість учня в тому, що його „бачать”, „помітили”, ним цікавляться, про нього піклуються, на нього звертають увагу. 

В ході засідання присутні колеги  прийняли активну участь у створенні педагогічної мозаїки «Поспішайте, будемо вчитися літати», провели діагностику «Який ви вчитель?...», на завершення роботи були підведені підсумки та вироблені методичні рекомендації.                  

   Упродовж роботи майстер-класу панувала творча та доброзичлива атмосфера, що об’єднала вчителів-однодумців, сповнених бажанням професійного зростання та самовдосконалення.    

Майстер – клас Кучми Л.Д. вчителя ЗОШ №7

 


 |  :nesina  |   |  249

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика