Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Шевченківські дні в Маслівській школі

Шевченківські дні в Маслівській школі

Шевченківські дні в Маслівській школі!
      Перші березневі дні на нашій землі пов’язані з іменем Тараса Григоровича Шевченка, його славою, його духом, його мудрістю, його любов’ю до України. Шевченківські дні в Маслівській загальноосвітній школі (директор Ковш О.П.) цього року пройшли під гаслом «І мене в сім’ї великій, в сім’ї вольній, новій, не забудьте пом’янути…».
Учні та вчителі серйозно та відповідально поставились до проведення Шевченківських днів. Класні керівники 1-11 класів організували тематичні години спілкування: «Шевченко серед нас», «Ми пам’ятаємо тебе, Тарасе», «Вінок Кобзареві», «Незабутній Шевченко»; вікторини, виставки малюнків та конкурс читців «Мій улюблений вірш із «Кобзаря»».
Вчителем української мови та літератури Кравченко О.Г. проведено для учнів  9-10 класів цікаву гру "Шевченківське лото". Під час заходу учні мали змогу продемонструвати свої знання про життя і творчість Тараса Григоровича Шевченка, переглянути виставку літератури, ознайомитися з учнівськими віршами та висловами відомих людей про Кобзаря, прослухати пісню Наталії Май "Кобзар". Учні 9-11 класів із задоволенням переглянули кінофільм «Шевченко, який він?» та написали  твори-роздуми "Шевченко в моєму серці".
Вчителем музичного мистецтва Кірюхіною І.А. проведено захід «Піснею до серця, серцем для народу», де учні 5-7 класів мали змогу переглянути відеоролики та послухати унікальні вірші Т.Г.Шевченка у виконанні українських гуртів.
У бібліотеці школи, за ініціативою бібліотекаря Мосьпан О.В., було організовано тематичну виставку  книг «Шевченко – наш національний герой» та проведено конкурс декламаторів «Кобзарева зоря».
 На завершення Шевченківських днів було проведено поетичний марафон «Вічний як народ», на якому звучали поезії поета та демонструвалися театральні сценки з творів Великого Кобзаря.
Проведені Шевченківські дні в Маслівській школі виявили велику любов, повагу та інтерес учнів до вивчення творчості Тараса Григоровича Шевченка.

Адміністрація школи

Шевченківські дні в Маслівській школі
Шевченківські дні в Маслівській школі


 |  :nesina  |   |  108

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Февраль 2019 (22)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика