Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Превентивне виховання в дії

Превентивне виховання в дії

Превентивне виховання в дії

В ЗОШ № 7 (директор Л.Грішагіна) відбувся тренінг для учнів сьомих класів на якому учні під керівництвом психолога Тетяни Лемешевої розібрали таке «нове» для нашої країни поняття як «булінг».

Буллінг походить від англійського слова «bully», що означає «насильник», «хуліган», «забіяка», «залякування». Цей термін характеризує вид психологічного терору, цькування однієї людини іншою, побиття, застосування менш радикальних методів порушення психо-емоційної стійкості (пліток, приколів, насмішок, бойкоту, рекету, дражнилок, образливих жартів, обзываний). Останні отримали назву мобінг.

Сьогодні діти особливо жорстокі. Причин агресивного переслідування безліч: виховання або його відсутність, спадковість, прагнення проявити своє «Я» і характеру, перегляд жорстоких кінофільмів, передач, мультфільмів.

За статистикою, 44 % школярів у віці від 7 до 15 років стають буллінг-агресивними. Приблизно половина робить це свідомо і багаторазово.

Завдяки практичним вправам, учні на тренінгу розглянули різні ситуації, «як протистояти боулінгу», «до кого звертатись в разі необхідності», «як допомогти» та інші.

Байдужість дитини до однолітка, який піддається буллингу — перша ознака його неповноцінного розвитку. У майбутньому це може призвести до психічних розладів.

Батьки зобов’язані звертати увагу на таку лінію поведінки, намагаючись викликати у дитини почуття справедливості, вміння аналізувати, активні дії (надати допомогу тому, хто потрапив у біду).

Не допустити поширення буллінга повинні і педагоги. Найчастіше вони ігнорують буллінг-ситуації, що свідчить про непрофесіоналізм, некомпетентність.

 

Психолог ЗЗСО № 7 Лемешева Т.Є.

 

Превентивне виховання в дії
Превентивне виховання в дії
Превентивне виховання в дії
Превентивне виховання в дії

 


 |  :nesina  |   |  187

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика