Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ № 10

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ № 10

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ № 10                
   Шкільна бібліотека  ЗОШ  I-III ст. № 10 провела ряд заходів, присвячених Шевченківським дням. Оновлена постійно-діюча книжкова виставка «Благословенна хай буде година, і тая хата і село, що  Україні принесло  з великих найбільшого сина».
     7 березня до бібліотеки завітали вчитель української мови та літератури Терещенко Тетяна Миколаївна разом з учнями 7-Бкл. Вони взяли участь у поетичних акордах «Вдивляється Тарас в душу України». Учні школи познайомились з книжковою викладкою «У нотах, у віршах, у кольорах» та галереєю дитячих малюнків  «Сторінками Кобзаря». З учнями 2-4х класів в шкільній бібліотеці провели інформаційні бесіди «Слідами Тарасової долі». 12 березня бібліотекарі школи разом з учнями 5-В класу здійснили відео-подорож « Тарасова струна не вмирає ». Діти поглибили свої знання про Т.Шевченка не тільки, як про поета та письменника, а й художника. Він залишив нам у спадок багато своїх живописних творів. Новиною для дітей була інформація про прапраправнучку Т.Шевченка – Юлію Бережко-Камінську, яка народилася в с. Чорнобаївка Херсонської області.(Її мама Ніна Семенівна Бережко, у дівоцтві Бойко, веде свій родовід від Катерини Бойко, сестри Тарасової матері). Юля почала писати вірші ще з семи років. Крім цього вона малює, гарно співає та складає музику на свої вірші. Зараз це доросла жінка. Працює редактором газети в м. Ірпінь.
 Продовжує писати вірші.
   Нам дісталася чудова спадщина Т.Г.Шевченка, яку знають і шанують не тільки в Україні, а в усьому світі. Багато років минуло з того часу. Особистість поета, його патріотизм були зразком для інших
 і сьогодні дуже актуальні його слова:
Учітесь,  брати мої,
Думайте, читайте,
І чужому научайтесь,
Свого не цурайтесь.
                                                                                   Зав.бібліотекою Ольхова Н.О.

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ № 10
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ № 10


 |  :nesina  |   |  159

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика