Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ №5

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ №5

ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ №5

Відзначення дня народження, вшанування пам’яті видатного художника слова, патріота України, відданого сина українського народу – Т. Г. Шевченка, формування культури мовлення через красу і багатство Шевченкового слова, виховання любові до рідного краю, світлого образу Кобзаря — з цією метою 12 березня проходили виховні заходи в школі.
Учні 3-их класів читали свої улюблені поезії Т.Г. Шевченка, здійснили заочну мандрівку  на батьківщину Кобзаря, дізналися про його дитячі роки та творчий шлях, відчули подих української природи з поетичних слів  —  і все це під час проведення уроку позакласного читання «Сторінками Кобзаря» (учитель Герасимчук Н.М.). А для першокласників під час ГПД проведено "Годину Шевченка" (учитель Бутенко О.М.).
Інформаційну хвилинку "Незабутній Шевченко" підготували учениці 9-Б класу Ігнатенко Вероніка та Назарова Яна для 3-9 класів, під час якої познайомили школярів з цікавими фактами з біографії письменника, про які не розповідають на уроках літератури.
Біля пам'ятника Тарасові Шевченку відбулася літературно-музична композиція «Слово, пісня, дума Кобзарева окраса й суть мого життя»  для учнів 5-Б та 5-В-класів, під час якої діти читали напам'ять вірші Шевченка, слухали пісні, а також вшанували пам'ять пророка покладанням квітів до погруддя (учителі Плясецька С.О. та Веснянко Л.В.).
До дня народження Кобзаря учні 5-8 класів підготували ілюстрації до улюблених творів "У вінок слави Кобзаря", а 9-класники - проекти "Я відкриваю Шевченка".
Т. Шевченко — це наша душа, наша мудрість, наша сила. Які б нещастя й муки не випадали на долю нашого народу, він вистоїть, якщо буде з нами Тарас, його слово, пісня й дума, його заповіт.
Нехай же в кожній хаті на чільному місці лежить «Кобзар», хай у кожній світлиці заквітне портрет Шевченка, щоб слово Тарасове світило старому й малому, щоб воно не було забуте й нині, а вічно ходило Україною.
Хай освятиться душа наша великою мудрістю безсмертного генія рідного народу!
Плясецька С.О., заступник директора з НВР ЗОШ №5
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ №5
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ №5
ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ДНІ В ЗОШ №5


 |  :nesina  |   |  146

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика