Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Тиждень початкової школи в ЗОШ №5

Тиждень початкової школи в ЗОШ №5

Тиждень початкової школи в ЗОШ №5

 З метою розвитку пізнавальної активності школярів з 27 лютого по 07 березня 2018 року в ЗОШ №5 (директор Нестерович В.Й.)  проходив  тиждень початкової школи, у якому активну участь взяли учні 1-4-их класів. Ентузіазм, творчий підхід вчителів допомогли зробити  справжнє свято для дітей.
Протягом тижня вчителі початкових класів проводили показові уроки, де діти демонстрували  свої знання і вміння. Зюзь Л.М. провела урок з курсу «Я у світі», Грек І.В., Чіпурова Л.С. –  української мови, Гузь Л.М., Пилявських І.Г., Бутенко О.М. –  природознавства, Герасимчук Н.М. – інтегрований урок української мови та природознавства. Родзинкою тижня став бінарний урок математики та англійської мови, який провели вчителі Шевченко О.М. та Шарапенко В.А. Педагоги виявили свої професійні вміння, показали єдність знань, методичних умінь, особистісних рис, продемонстрували мовну культуру, педагогічну техніку і такт. Така форма проведення уроків дуже сподобалась четвертокласникам.
Вчителі перших класів Бутенко О.М. та Пилявських І.Г.  провели вікторину «Казка вчить, як на світі жить». Діти за допомогою ілюстрацій відгадували назви казок, малювали  казкових персонажів. Усі першокласники взяли активну участь у цьому заході.
Надовго запам’ятається першокласникам і уявна подорож «Порятунок Веселки», яку провела Чіпурова Л.С. Учні відгадували ребуси і казки, складали прислів’я, працювали в групах над виконанням творчих завдань, весело танцювали. У підсумку – на дошці засяяла веселка, а на обличчях дітей – усмішки.
Виставка дитячої творчості «Світ очима дітей» (1-4-і класи) стала підсумком роботи казкової майстерні по виготовленню поробок з паперу,  аплікацій, витинанок, виши-вок. Всі роботи були яскраві, різноманітні, індивідуальні. Оформлення виставки на І поверсі дало змогу ознайомитись з творчістю не тільки учням, учителям, а й батькам та іншим відвідувачам школи.
У рамках тижня також проведено І етап Малої олімпіади серед учнів 3-4 класів.
Святковим концертом до Міжнародного жіночого дня 8 Березня закінчився тиж-день початкової школи. Школярі яскраво продемонстрували свої таланти і творчі здібності.
Ми прагнемо зробити нашу школу острівцем людяності і гуманізму, творчості й постійного пошуку. А допомагають нам у цьому наші вчителі, учні та їх батьки. Тиждень початкових класів – це одна із  яскравих сторінок життя шкільної родини ЗОШ № 5.

Голова ШМО вчителів початкових класів Герасимчук Н.М.
Тиждень початкової школи в ЗОШ №5
Тиждень початкової школи в ЗОШ №5
Тиждень початкової школи в ЗОШ №5


 |  :nesina  |   |  212

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (23)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика