Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Сімейні свята в «Казці»

Сімейні свята в «Казці»

Сімейні свята в «Казці»

Родина, як відомо, є природною основою суспільства. В сім’ї, в умовах родинного побуту, праці, дозвілля формуються первинні ціннісні орієнтації та соціальні настанови молодого покоління, сприятливий мікроклімат  родини,  які визначають сімейне щастя. Напевно, ніхто не буде сперечатися, що сімейні свята зближують людей краще будь-якого іншого заходу. 
Педагогічний колектив   ДНЗ ясел- садка №5 «Казка» (завідувач С.І.  Ясентюк ) розпочав цикл сімейних свят для батьків з метою  отримання відомостей про стосунки між дітьми і батьками, формування комунікативної компетентності в процесі спільної творчої діяльності,  виховування  любові й поваги до членів своєї сім'ї, сприятння тісному контакту і  взаєморозумінню між батьками та дітьми. У групі №3 “ Сонечко ” вихователі Матрос В.М. і Смирнова В. А. провели батьківське сімейне свято “Я знаю свою дитину ”.
Розпочали свято з родинного привітання, також, кожна родина оголосила девіз сім’ї (домашнє завдання). Під час бліц-опитування батькам  було запропоновано визначити відповідь своєї дитини, щодо її уявлення про традицій в родині, а   в грі «Один з чотирьох»  -  мрії дитини. Дошкільники разом із батьками будували "Будинок моєї мрії ”, де кожен вносив свої пропозиції. Творчо підійшли родини до завдання з розробки  вітальної листівки.   Батьки із задоволенням взяли участь в іграх  «Перейди через річку»«Водії».  Вихованці виконали розминку на степ-платформах,  читали вірші про маму та тата.
Добрі традиції згуртовують сім’ю, дають змогу зберегти ті зерна розумного, доброго, вічного, завдяки яким життя стає цікавішим і кориснішим.  


Сімейні свята в «Казці»
Сімейні свята в «Казці»


 |  :nesina  |   |  147

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Январь 2019 (5)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика