Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » майстер – клас від Кучми Л.Д.

майстер – клас від Кучми Л.Д.

Гуманні відносини в ЗОШ № 7
25 січня 2018року вчитель ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.) Кучма Любов Дмитрівна провела друге засідання майстер – класу «Стати найкращою версією самого себе» для вчителів початкових класів м. Нової Каховки на тему «Роль спілкування у формуванні гуманних взаємовідносин».
Лейт-мотив «Стільники мудрої любові до дітей».
Присутні колеги з цікавістю ознайомилися із кейсом методичних рекомендацій  для організації спілкування вчителя та учня  на засадах гуманної педагогіки та прийняли участь у вирішенні педагогічних  ситуацій  як шлях до душі дитини.
Взаємодія „вчитель – учень” можлива лише за умови дотримання демократичного, гуманного стилю спілкування, за якого позиція вчителя випливає з інтересів дитини і перспективи її подальшого розвитку. Найголовнішим моментом у спілкуванні з дітьми є встановлення особистісних контактів з кожною дитиною. Особистісний контакт створює впевненість учня в тому, що його „бачать”, „помітили”, ним цікавляться, про нього піклуються, на нього звертають увагу. В. Сухомлинський підкреслював, що „вчитель, який належить до гуманної педагогіки повинен бути другом і однодумцем, тобто переживати разом зі своїми вихованцями радість боротьби  за досягнення мети, перемагати  труднощі”.
І саме сьогодні відчувається потреба в новому типі стосунків між учителем та учнем, в основі яких лежали б не підлеглість і покора, а співпраця, відкритість і довіра. Організація співробітництва з учнями на уроці передбачає використання різноманітних прийомів: спільне визначення мети уроку, створення ситуації вільного вибору навчального діалогу, використання рольової гри, участь дітей в оцінці уроку, доборі навчального матеріалу і інше.
У своїй діяльності Любов Дмитрівна використовує гуманно-особистісну технологію як імпульс для подальших пошуків і вдосконалення педагогічної майстерності. Поширюючи свій досвід роботи, намагається допомогти учителям звільнитися від авторитарного способу мислення, від звичок авторитарного спілкування з учнями, а спрямовувати педагогів на самовдосконалення, на облагороджування  їх розуму, серця і почуттів, сприяти розширенню свідомості, привносячи в неї поняття духовного гуманізму.
майстер – клас від Кучми Л.Д.
майстер – клас від Кучми Л.Д.
майстер – клас від Кучми Л.Д.


 |  :nesina  |   |  174

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (22)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика