Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » святоучнів 1-А класу ЗОШ №7

святоучнів 1-А класу ЗОШ №7

100 днів у школі
Здається, зовсім недавно пролунав Перший дзвоник для першокласників, але вже минули  місяці напруженої та насиченої праці і з малят-дошкільнят  вони  перетворилися у справжніх школярів.
У ЗОШ №7 (директор Грішагіна Л.В.) з метою виховання в учнів почуття гордості за звання школяра, розвитку інтересу до знань на початку грудня для учнів 1-А класу та їх батьків було проведено свято «Сто днів у школі».
 Свято пройшло дуже весело і цікаво. Учні 1-А класу, разом з класним керівником Василенко В.М. підготували велику кількість тематичних віршів, пісень та жартів із шкільного життя, сюжетно-рольові ігри, під час яких діти перевтілювались у відомих персонажів, уявляли себе у ролі казкових героїв. Першокласники продемонстрували свої уміння,які отримали  за 100 днів навчання у школі; дали урочисту обіцянку бути сумлінними, працьовитими і старанними учнями.
 Тепер вони по праву можуть вважатися гідними членами великої шкільної родини.
     До свята готувалися не тільки діти. Батьки за давнім українським звичаєм пригостили дітей смачною кашею, яка символізує силу, міць дитини, яку вона  витратить  під час навчання у школі, щоб у всі наступні роки мали силу долати нелегкий шлях шкільної науки.

святоучнів 1-А класу ЗОШ №7
святоучнів 1-А класу ЗОШ №7


 |  :nesina  |   |  117

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Октябрь 2018 (18)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)
Апрель 2018 (25)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика