Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » «Народжені бути вільними» у СЗОШ № 8

«Народжені  бути  вільними» у СЗОШ № 8

«Народжені  бути  вільними» у СЗОШ № 8
Ура! Відкритий показ відбувся ... 14 грудня в СЗОШ №8 на відкритому показі фільму «Народжені бути вільними» були присутні більше сотні глядачів ... учні, батьки та вчителі, а також гості: педагоги та школярі  ЗОШ №1, експерти-спеціалісти, депутати міської ради .
Директор Оксана Олійник виступила з вітальним словом і зауважила , що школа вже в сьомий раз бере участь у Фестивалі, а це допомагає правовому та культурному вихованню підлітків та їхніх батьків. ЗДВР Лариса Квітка вручила грамоти та подарунки переможцям конкурсу екологічних буклетів «Мир без сміття», в якому взяли участь учні 9-11 класів. Учениця 11-А класу Ксенія Семенова донесла  присутнім   мету та ідеї фестивалю.
Тему екологічних  проблем Нової Каховки та їх вирішення розкрив  Костенюк В'ячеслав,  директор комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку».
Гладишенко Іван з Новокаховського бюро правової допомоги повідомив, де можна отримати правову підтримку в місті, в тому числі і школярам, .
Фільм «Народжені бути вільними» нікого не залишив байдужим. По завершенні перегляду присутні ділилися враженнями та емоціями, які він викликав, а також було проведено анкету з питанням «Як ви пропонуєте вирішити проблеми, порушені в фільмі?». Ось  деякі цитати з відповідей: «Заборонити місця утримання тварин у закритих приміщеннях, спостерігати за морськими тваринами тільки в відкритому морі ... »,« побільше таких фільмів для дітей »,« дуже жаль, що люди так погано ставляться до тварин: вони тримають їх у клітках і тупо заробляють на них гроші »,« сльози, роздратування та злоба на людей, які не розуміють всього жаху, що відбувається у нас на планеті »,« Ліквідувати всі зоопарки та дельфінарії. Писати звернення до влади щодо припинення знущання над тваринами »,« Матеріал, актуальний у наш час, більше інформації, яка відкриє дітям не тільки глобальні проблеми, але й ті, які можна було б вирішити спільно »,« Пропоную всім високопоставленим людям, які хоч якось пов'язані з цією сферою, переглянути цей фільм разом зі сім'єю і дізнатися, що вони відчули під час перегляду ».
Спасибі Фестивалю DOCUDAYS UA, організаторам і партнерам за надану можливість приєднатися до світового кіномистецтва та отримати можливість участі дітей та дорослих на рівні школи.
  Модератор Фестивалю в СЗОШ№8,
  психолог школи, Людмила Доровських
«Народжені  бути  вільними» у СЗОШ № 8«Народжені  бути  вільними» у СЗОШ № 8
«Народжені  бути  вільними» у СЗОШ № 8


 |  :nesina  |   |  166

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Январь 2019 (5)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика