Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Творча майстерня вчителів української мови і літератури

Творча майстерня вчителів української мови і літератури

Творча майстерня вчителів української мови і літератури
14 грудня 2017 року на базі ЗОШ №3 відбулося перше засідання міської творчої майстерні вчителів української мови і літератури з теми «Створення іміджу сучасного уроку: від теорії до практики», яке провели вчителі Плясецька С.О. (ЗОШ №5) та Саніна О.В. (ЗОШ №3). Участь у засіданні взяли вчителі восьми закладів освіти м. Нова Каховка.
Метою роботи творчої майстерні є поглибити знання вчителів про шляхи створення іміджу сучасного уроку, реалізацію наскрізних змістових ліній, інтегративний та компетентнісний підхід до викладання української мови та літератури; допомогти педагогам усвідомити наявність проблемних питань в особистісній і професійній сферах; сприяти активізації творчого потенціалу кожного учасника, розвитку емоційного інтелекту, креативності й інтерактивності, стимулювати бажання підвищувати свій професійний рівень; формувати навички колективної форми роботи, групового співробітництва.
Захід проведено у формі майстер-класу з елементами тренінгу. Учасники засідання взяли активну участь у теоретичній та практичній частині тренінгу, відновили та поглибили знання про інтегративний та компетентнісний підхід у викладанні предметів, долучилися до виконання завдань, спрямованих на реалізацію наскрізних змістових ліній, які запропонувала присутнім Плясецька Світлана Олексіївна.
Логічним продовженням заняття стало проведення Саніною Оленою Володимирівною фрагментів уроків: української мови у 6-А класі з теми «Велика буква та лапки в іменниках» та української літератури у 11 класі з теми «Осип Турянський «Поза межами болю» – поема у прозі. Гуманістичний, життєствердний пафос твору, його вселюдська значимість і всеохопність». Після перегляду фрагментів учителі відзначили доцільність та системність підібраних завдань та вправ, якісну реалізацію наскрізної змістової лінії «Громадянська відповідальність», цілеспрямовану роботу  Олени Володимирівни щодо формування компетентностей у школярів.
Плясецька С.О., керівник творчої майстерні
 
Творча майстерня вчителів української мови і літератури
Творча майстерня вчителів української мови і літератури
Творча майстерня вчителів української мови і літератури


 |  :nesina  |   |  585

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (22)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика