Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » тиждень англійської мови в гімназії

тиждень англійської мови в гімназії

Говоримо англійською!
       Яскраво, захоплююче  й змістовно пройшов у гімназії Новокаховської міської ради тиждень англійської мови, в ході якого проведено цікаві уроки на теми вивчення історії Великої Британії, фестиваль англійської поезії, виставка малюнків та вікторини, бесіди про майбутні професії.
       Проведені й загальношкільні цікаві заходи: так вчителі Барсук Н.Г., Тесля К.В., Гриценко Н.В. організували дітей на проведення виставки овочів та фруктів, до яких були підібрано оригінальні підписи англійською мовою. В 1-11класах проведений захід до Дня подяки, на якому не тільки велася розповідь про традиції святкування цього дня в країнах Європи та Америки, а ще й відбулося пригощання гостей стравами, виготовленими за старовинними рецептами тих країн, а самі рецепти учні роздавали всім бажаючим, звичайно ж надруковані на англійській мові. У 7-х класах розповідь велася про традицію приготування смаженої індички. Всі страви, які були на столах, прикрашені вирізаними з паперу індичками, на яких англійською мовою написані побажання тим, кому діти дякують у День подяки (вчителі Тітарєва, МануйлоЮ.О.) Цікаву вікторину та виставку плакатів провела вчитель О.М.Авраменко. 
       Завершальною справою тижня стала поставлена вчителями
С.А.Зеленською та А.В.Єфімовою казка «Білосніжка та сім гномів». Тут було продемонстровано і вміння дітей створювати чудові  декорації, і співдружність з батьками у виготовленні костюмів, і головне – чудове володіння гімназистами розмовною англійською мовою, бо весь спектакль і коментарі до нього велися англійською.
      Зверніть увагу на ці світлини. Вони підтверджують сказане про тиждень англійської мови та відповідальне ставлення вчителів до свого предмета.
                                                                           Заступник директора
                                                                       з виховної роботи М.В.Самохіна 

тиждень англійської мови в гімназії
тиждень англійської мови в гімназії


 |  :nesina  |   |  198

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Ноябрь 2018 (22)
Октябрь 2018 (24)
Сентябрь 2018 (12)
Август 2018 (14)
Июнь 2018 (24)
Май 2018 (31)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика