Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Новини, інформація » Місячник морально – правового виховання в гімназії

Місячник морально – правового виховання в гімназії

Місячник морально – правового виховання
       Протягом листопада 2017 року в гімназії Новокаховської міської ради проходив місячник морально – правового виховання, в ході якого проводилися різноманітні заходи, зокрема  зустрічі гімназистів 5-11 класів з представниками правоохоронних органів.
     «Професія юриста в усі часи є однією з найбільш престижних», - розпочинають свою бесіду з учнями випускних класів дільничний уповноважений Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області,
лейтенант поліції Сергій Томка та старший лейтенант Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області Марина Бурдюг. Вони проводять зі старшокласниками профорієнтаційну роботу з метою   агітації старшокласників до вступу на юридичний факультет Одеського державного університету внутрішніх справ України.
        З учнями 5-8 класів гості проводять бесіди з попередження правопорушень, роз’яснюють, як не стати жертвами злодіїв  та коли і з якого віку настає  відповідальність за вчинення тих чи інших порушень Закону.
       Останнім штрихом місячника став традиційний вечір для старшокласників «Міс Гімназія», адже серед різноманітних випробувань, через які пройшли конкурсантки, був конкурс захисту проектів «Я голосую за здоровий спосіб життя», спрямований на запобігання головного правопорушення людини – наруги над власним здоров’ям. Титул «Міс Гімназія - 2017» здобула учениця 9-Б класу Левченко Ольга, «Віце – міс» – учениця 11-А класу Атаманчук Катерина. Титул «Міс глядацьких симпатій» виборола учениця 9-А класу Коваленко Ольга. Всі учасниці були гідні найвищих титулів, розрив у балах був мінімальним. Ми щиро дякуємо за участь в конкурсі і Філімоновій Вірі, учениці 11-А класу, яка продемонструвала чудові акторські здібності, і Павліченко Катерині, яка уміло виступила в оригінальному жанрі, і Бєсєдіній Анастасії, яка показала неперевершені здібності художниці. Всім дівчатам були вручені подарунки від спонсорів – салону краси «Вів’єн», призи від батьківського комітету гімназії, квіти від однокласників.
      На світлинах – моменти зустрічей та фрагменти вечора «Міс Гімназія».
                                                                      Заступник директора
                                                                      з виховної роботи М.В.Самохіна

Місячник морально – правового виховання в гімназії
Місячник морально – правового виховання в гімназії

        


 |  :nesina  |   |  187

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Март 2019 (24)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)
Ноябрь 2018 (36)
Октябрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика