Ласкаво запрошуємо на сайт
Методичного кабінету
Новокаховської міської ради

74900,
Херсонська обл.,
м. Нова Каховка,
вул. Історична 5
факс: (05549) 4-22-04
e-mail: nkmetka@gmail.com
Головна » Діалог культур » День подяки у СЗОШ №8

День подяки у СЗОШ №8

День подяки у рідній школі

23 листопада американці відзначали День подяки. Як з’явилося це свято? Чому його так вшановують в США? Кому й за що дякують у цей день?
Відповіді на ці питання продемонстрували учні 10 та 11 класів у театралізованій постановці “Thanksgiving Day”. Ідея постановки належить вчителям англійської мови – Тетяні Пелипенко та Мунірі Іщенко.  В актовій залі зібрались учні, батьки та вчителі. Юні актори на сцені перевтілилися в групу пуритан, які вирушили на вітрильнику “Мейфлауер” до Нового світу, щоб врятувати свою віру. Глядачі познайомилися з індіанцями, які допомогли колоністам пережити труднощі холодної зими в суровому краї, а також зазирнули на святкування першого врожаю.

Усіх присутніх заворожив танок дівчат-індіанок під звуки там-тама. Нікого не залишили байдужими ностальгічна пісня “My Bonnie” , та життєстверджувальні гімни подяки “Gift to you” та “Thankful”.

У залі пролунали слова подяки сонцю – за тепло, мамі й тату – за любов і турботу, вчителям – за знання, друзям – за відданість і Богові – за те, що тримає наші долі у своїх руках.

Тож будемо щирі на подяку!

День подяки у СЗОШ №8
День подяки у СЗОШ №8


 |  :nesina  |   |  216

Интересное

Меню
Друзі

Архів

Май 2019 (26)
Апрель 2019 (22)
Март 2019 (28)
Февраль 2019 (28)
Январь 2019 (10)
Декабрь 2018 (24)

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Ми у facebook! Приєднуйтесь!

Захист прав дитини

*****

*****
Счетчик PR-CY.Rank Яндекс.Метрика